Staarfotograaf Indek Galetin ahistaja küüsis

Fotograaf Indrek Galetin on sattunud ahistaja küüsi, kes on teinud endale suhtlusportaali Orkut.com varikonto ja häirib tema privaatsust.

Fotograaf Indrek Galetin on sattunud ahistaja küüsi, kes on teinud endale suhtlusportaali Orkut.com varikonto ja häirib tema privaatsust.

Indreku sõnul on ta ka ahistajaga suhelnud, kuid konto kustutamiseks on ahistaja poolt seatud enda nõudmised: “Tingimuseks avalik tähelepanu ja artikkel!”

”Küsisin, et miks ta tegi selle, siis ahistaja kirjutas, et ma propageerin homoseksuaalsust ja tema ainult aitab kaasa. Ma vastasin, et ma ei tee seda, vaid tahan, et inimesed natukenegi tolerantsemad oleksid. ”Ta nõudis, et ma sellest kuskil juttu teeksin, siis kustutab ta varikonto ära”.

Ka lauljatar Mari-Leen Kaselaanele on tehtud Orkutis varikonto ja Indreku sõnul suhtlevad need ”varikontotüübid” omavahel.

”Tunnen, et ta ahistab mind, kuna ajab mu sõbrad ja tuttavad segadusse, kes mulle pidevalt helistavad ja küsivad, et miks mul suhtlusportaalis selline konto on,” räägib Indrek nördinult.

Indrek nimetab ahistaja tegevust omamoodi identiteedivarguseks, mis on ka karistatav. „Pluss veel see, et ta kasutab oma varikonto peal minu näituse pilte, mis on autoriõigustega kaitstud,” tõdeb staarfotograaf.

Mida teha selliste inimestega, kes tahavad olla keegi teine? Fotograaf Indrek Galetini arvates on asi päris hull ja kui ahistajat artikkel ei mõjuta, soovib ta anda asjale juriidilise käigu.

 

Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja