STAARID EI HÄBENE eneserahuldamisest rääkida: “Mul on olnud üle 400 vibraatori!”

Nii mõnedki hoiavad kõik, mis seotud eneserahuldamisega, kiivalt enda teada. Need maailmakuulsad naised aga ei häbene avalikult oma seksuaalsetest eelistustest ja masturbeerimisest rääkida.

Seksi, masturbatsiooni ja mitmesuguste seksmänguasjadega seotud teemad on paljude jaoks tabud, kuid oma seksuaalsusega rahul olevad staarid julgevad kõhklemata neil teemadel rääkida. Ja rääkimine on tähtis, sest see võib vähendada masturbeerimisega seotud eelarvamusi ning julgustada ka teisi naisi aru saama, kui tähtis on enda seksuaalsuse teadvustamine.

Ajakiri Women’s Health loetles üles kuulsuseid, kes on antud intervjuudes kiitnud vibraatoreid.

Jane Fonda

79-aastane Fonda külastas märtsis Ellen DeGeneresi telesaadet. Kui jutt läks filmile “Grace And Frankie” ja Fonda seal kehastatava tegelaskuju poolt kasutatavatele seksmänguasjadele, uuris DeGeneres ka staari enda kogemuste kohta.

“Mul on üks vibraator, mis näeb välja nagu hõbedane kaelaehe ning seda saab tõepoolest ka kaela riputada. Võin seda lausa mõnel õhtusöögil kanda, kuid see oleneb suuresti sellest, kellega ma koos olen ning kuidas vannituba välja näeb,” heitis Fonda nalja.

Jenni McCarthy

Mõni aasta tagasi US Weekly’le antud intervjuus paljastas staar, et kannab vibraatorit iga päev endaga käekotis kaasas. Howard Sterni jutusaates väitis McCarthy, et on oma eluea jooksul kasutanud tõenäoliselt 400 vibraatorit.

Whoopi Goldberg

61-aastane Whoopi rääkis, et kutsub oma vibraatorit Stanley’ks. Naise sõnul on Stanley’l ka oma Twitteri konto.

Jessica Biel

Veebilehe Reddit poolt korraldatud AMA jutusaates (eesti k “Küsi minult, mida soovid”) osalenud Jessicalt küsiti, milline asi on paari viimase aasta jooksul radikaalselt paranenud. Biel vastas küsimusele kiirelt: “Vibraatorid!”.

 

allikas: Women’s Health