Staarid kasutavad filmikostüüme oma seksfantaasiate elavdamiseks

10 kommentaari
Staarid kasutavad filmikostüüme oma seksfantaasiate elavdamiseks

Kunagine Beverly Hills 90210“ staar Jennie Garth armastab oma voodielu seksikate kostüümide ja fantaasiate abil rikastada ning ta pole ainus staar, kes seda teeb, vahendab Femalefirst.

Kunagine Beverly Hills 90210“ staar Jennie Garth armastab oma voodielu seksikate kostüümide ja fantaasiate abil rikastada ja ta pole ainus staar, kes seda teeb, vahendab Femalefirst.


Jennie
lemmikfantaasiaks on kujutleda, et tema abikaasa Peter on arst. Peter Facinelli, kes mängis „Videviku“ filmis doktor Carlisle Cullenit, peab nüüd pidevalt oma kauni abikaasa meeleheaks arstikitli selga tõmbama. „Ta tahab tihti, et ma kannaksin Carlisle Culleni arstikostüümi. Ta ütleb: „Pane see arstikittel selga!“ ja mina vastan: „Tõsiselt, jälle või?!““ muigab Facinelli.

Jennie ja Peter pole ainsad staarid, kes oma armuelu kostüümidega põnevamaks teha armastavad. Hugh Jackman tunnistas, et tema naine Deborra-Lee Furness riietab meest pidevalt tema filmirollide kostüümidesse. Deborrat erutavat nimelt tunne nagu oleks Hugh keegi teine, kellega ta oma abikaasat petab.

„X-meeste“ filmis Stormi kehastanud Halle Berry avaldas samuti, et laenas pärast võttepäeva Stormi liibuvat kostüümi. „Stormil ei olnud filmis ühtegi seksisteeni – aga minu kodus sai Storm väga palju seksi!“ meenutab Halle. Võite ainult ette kujutada, mida Berry veel oma Kassnaise kostüümiga ära tegi!

 

 

 

Anu Lohk

Buduaar.ee

Sarnased artiklid