Staarid, kes abiellusid teismelisena

Staarid, kes abiellusid teismelisena

Hollywoodi staaride seas on jätkuvalt populaarne kibekiirelt noores eas altari ette sõuda, millele enamjaolt järgneb lahutus ja uue kaasaga teisele ringile minek, kirjutab Geniusbeauty. Kes on need staarid, kes on abieluranda sõudnud teismelisena?

Hollywoodi staaride seas on jätkuvalt populaarne kibekiirelt noores eas altari ette sõuda, millele enamjaolt järgneb lahutus ja uue kaasaga teisele ringile minek, kirjutab Geniusbeauty. Kes on need staarid, kes on abieluranda sõudnud teismelisena?

Kim Kardashian

Kim Kardashian on enamjaolt tuntud oma lühiajalise abielu poolest Kris Humphriesiga. Hetkel on Kim suhtes Kanye Westiga, kellega ta alles hiljuti ka lapse sai. 13 aastat tagasi 19-aastasena läks naine aga romantilisele reisile Las Vegasesse koos muusikaprodutsent Damon Thomasega. Reis lõppes abieluga, mis lagunes 4 aastat hiljem.

LeAnn Rimes

Ka LeAnn Rimes oli 19-aastane, kui ta esimest korda altari ees ”jah” sõna lausus. Pulmad toimusid 2002. aastal Texases ja peigmeheks oli lauljatari taustatantsija Dean Sheremet. Abielu lagunes laiali 2009. aastal, kui LeAnn Rimesi ja Eddie Cibriani (kes oli tol ajal abielus Brandi Glanville`ga) vahel sädemeid lööma hakkas. LeAnn ja Eddie abiellusid 2011. aastal, kui lauljatar oli 28-aastane.

Drew Barrymore

Drew Barrymore oli 19-aastane, kui abiellus 31-aastase baariomaniku Jeremy Thomasiga. Enne seda oli paar tuttav olnud kõigest seitse kuud. Te küsite, et kaua abielu kestis? Läks mööda kaks kuud, kui Drew otsustas, et tahab lahutada.

Demi Moore

Demi Guynes, hiljem tuntud kui Demi Moore, säilitas perekonnanime oma esimesest abielust Freddy Moore`ga, kellega ta kohtus, kui oli vaid 16-aastane. Kui naine oli 17, olid nad juba abielus. Viis aastat hiljem paar lahutas ja Demi abiellus Bruce Willisega ning seejärel Ashton Kutcheriga – ka see abielu on nüüdseks läbi.

Solange Knowles

Beyoncè noorem õde Solange Knowles koges teismelise abielu tagasilööke, kui astus 2004. aastal altari ette oma keskkoolikallima Daniel Smithiga. Solange oli 17-aastane ja rase. Abielu kestis kolm aasta. Solange on hiljem öelnud, et abiellumine oli ”hull” ja ”impulsiivne”.

Macaulay Culkin

Macaulay Culkin otsustas abieluranda sõuda näitlejatar Rachel Mineriga, kui nad mõlemad olid vaid 17-aastased. Nad olid abielus olnud 4 aastat, kui armastus otsa sai.

Courtney Stodden

Courtney Stodden oli kõigest 16-aastane, kui abiellus näitleja Doug Hutchisoniga, kes oli tol ajal 51-aastane. Nad abiellusid 2011. aastal Courtney ema nõusolekul. Vaatamata inimeste vastuseisule, on paar endiselt abielus.

Cher

Muusikaikoon Cher abiellus Sonny Bonoga 1964. aastal. Cher oli tol ajal 18-aastane ja Bono 29. Paaril oli oma telesaade, mis oli väga populaarne. Bono petmine ajas abielu aga 1975. aastal karidele. Bono suri 1998. aastal suusaõnnetuses ja Cher oli uudisest murtud.

Elizabeth Taylor

Elizabeth Taylor oli abielus 8 korda ning ka tema alustas juba varakult. Oma esimese abikaasa, Conrad Hiltoniga, astus ta altari ette olles 18-aastane. Aasta oli siis 1950 ja järgmiseks aastaks oli abielu juba läbi.

Norma Jeane Baker

Norma Jeane Baker – enne, kui temast sai Marylin Monroe – sõudis abieluranda olles 15-aastane. Õnnelikuks meheks oli politseinik James Dougherty. Abieluõnne jätkus kaheks aastaks.

 

Buduaar.ee