Staaride varjatud anded: Kisakoori juht ja oboemängija

Staaride varjatud anded: Kisakoori juht ja oboemängija

Kus ikka on, sinna tuleb ka alati juurde. Pean siinkohal silmas maailmakuulsate inimeste varjatud andeid. Lisaks oma igapäevasele ametile on staaridel veel varjatud anded, mida paljud lugejad ei teadnudki.

Kus on, sinna tuleb alati juurde. Pean siinkohal silmas maailmakuulsate inimeste varjatud andeid. Lisaks oma igapäevasele ametile on staaridel veel oskuseid, millest ilmselt paljudel lugejatel varem aimugi polnud.

Näitleja Kevin Baconile on antud jumala poolt ülimalt vinge näitlemisoskus, kuid see pole veel kõik – nimelt on Kevin ka väga hea kitarrist. Tal on isegi enda bänd nimega The Bacon Brothers.

Huumoorika seriaali “Minu nimi on Earl” staar Jason Lee on lisaks imeheale komöödianäitlejale veel ka professionaalne rulataja. Jason alustas rulasõiduga 13-aastaselt, kuid nüüdseks on ta täielikult pühendunud filmimaailmale.

Tähelepanu äratanud noor näitlejanna Miley Cyrus on lisaks heale esinemisoskusele pälvinud suurepärase tantsuande. Kisakoori juhina mitmeid auhindu võitnud Miley oli parim Heritage Middle School‘i tantsija.

James Bondina tuntust kogunud Pierce Brosnan on imetlusväärne kunstnik. Ta joonistab portreesid ja maalib suurepäraseid maastikupilte.

Hollywoodi staar Jennifer Garner tahtis lapsepõlves saada saksofonimängijaks. Siiski otsustas naine paari aasta pärast puhkpilli hüljata ja näitlejaks hakata.

Üheks kaunemaiks naiseks peetav Julia Roberts oskab oskuslikult ümber käia klarneti ja oboega. Temas peitub tõeline muusikaline anne ja see tuleb näitlemisele ainult kasuks.

Poistebändi Westlife üks „ilusmees” Nicky Byrne oli varem väga andekas jalgpallur. Enne muusikaga tegelemist kuulus Nicky ühte inglise juhtivamasse jalgpalliklubisse  Leeds United.

Näitlejanna Jennifer Aniston on lisaks suurepärasele näitlemisoskusele ka väga hea laulja. Jennifer pole küll kuskil laulmisega avalikult üles astunud, kuid tema lähikondlaste sõnul on tal imeilus lauluhääl. Ehk on see uus väljund raha teenimiseks?

Steve Martin pühendab oma vaba aja banjo mängimisele. Mees on sellega tegelenud peaaegu terve elu ja valitseb keelpilli suisa meistritasemel.

Näitleja Colin Farrell oskab samuti väga hästi tantsida. Ta on isegi tuuritanud tantsutrupiga tervel Iirimaal.

Näitleja Brad Pitt on väga hea fotograaf. Brad on fotograafiaga tegelenud pikka aega ja pälvinud oma lähituttavatelt suurt tunnustust. Kas kunagi on oodata ka Brad’i iskunäitust?

Toimetas Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja