STAARIDEARMEE: vaata, kes külastasid nädalavahetusel kurikuulsat Coachella festivali

STAARIDEARMEE: vaata, kes külastasid nädalavahetusel kurikuulsat Coachella festivali

Nädalavahetusel aset leidnud maailma ühte kuulsamat muusikafestivali Coachellat külastavad igal aastal tuhanded inimesed. Teiste seas väisavad üritust Hollywoodi koorekiht. Coachellast on välja kujunenud justkui omaette maailm oma stiili ja olemisega.

Nädalavahetusel aset leidnud maailma üht kuulsaimat muusikafestivali Coachella külastavad igal aastal tuhanded inimesed. Teiste seas väisab üritust Hollywoodi koorekiht. Coachellast on välja kujunenud justkui omaette maailm oma stiili ja olemisega.

Coachella muusika- ja kunstifestivalil on esinenud kõik kõige tuntumad nimed: AC/DC, Amy Winehouse, Björk, Dr Dre & Snoop Dogg, Prince, Guns N’ Roses, Arcade Fire, Wu-Tang Clan, Coldplay, The Killers, Radiohead, Daft Punk, Madonna, The Cure, Kanye West, Eminem, Gorillaz, The Black Keys, Paul McCartney, Rage Against the Machine, Beck, Nine Inch Nails, The Strokes, The White Stripes, Jay-Z, Lana Del Rey, Beastie Boys, Muse, Florence and the Machine, Red Hot Chili Peppers ja Foo Fighters.

Coachella festivali peetakse üheks USA suurimaks, kuulsaimaks ja enim teenivaks muusikafestivaliks. 2015. aastal müüdi sinna 198 000 piletit ning sellega teeniti ligi 84,3 miljonit dollarit. Nende numbritega jõudis üritus ka Guinnessi rekordite raamatusse.

Tänavu külastas festivali teiste seas ka Taylor Swift, kes tuli kuulama oma kaasat Calvin Harrist. Samuti nähti seltskonnas koos Leonardo DiCapriot ja Rihannat. Muidugi ei puudunud ürituselt Kylie ning Kendall Jenner ja terve supermodellide klann. David ja Victoria Beckhami poeg Brooklyn külastas Coachellat tüdrukute seltsis. Murul kepsles ringi ka seltskonnatäht Paris Hilton ning “Vampiiripäevikutest” tuntuks saanud näitlejatar Nina Dobrev.

Coachella muusikafestivali piletite hinnad algavad 225 dollarist ning küündivad kuni 1000 dollari piirimaile. Lisaks tuleb soetada endale telkla pilet ning liita juurde söök ja jook. Mis sa arvad, kas lähme?

Vaata galeriid!