Staariturg kutsub: Tule kauplema!

20 kommentaari

29. novembril korraldatakse vastrenoveeritud Tallinna Lauluväljaku kultuurikeskuses heategevuslik „STAARITURG“, kuhu kutsutakse OSTMA/MÜÜMA kõiki toredaid inimesi. „STAARITURG“ on üks osa 11. nov. avatud heategevuslikust kleidioksjonist, kus heategevuse nimel tõid oma kleidid müüki Evelin Ilves ja Annely Peebo.

29. novembril korraldatakse vastrenoveeritud Tallinna Lauluväljaku kultuurikeskuses heategevuslik „STAARITURG“, kuhu kutsutakse OSTMA/MÜÜMA kõiki toredaid inimesi. „STAARITURG“ on üks osa 11. nov. avatud heategevuslikust kleidioksjonist, kus heategevuse nimel tõid oma kleidid müüki Evelin Ilves ja Annely Peebo.

Kogu projekti raames saadud piletimüügi tulu annetame Pelgulinna Sünnitusmajale. Kogume raha, et osta tillukestele maailmakodanikele KUVÖÖS. Kuvöös ehk inkubaator on elutähtis eelkõige enneaegsetele lastele, kellel on vaja kosumiseks ja kasvamiseks spetsiaalset keskkonda.

Heategevusüritusega on juba liitunud veel Diana Klas, Katarina Padar, Beatrice, Lea Liitmaa, Helen Mahmastol, Katrin Siska, Kadri Adamson, Dana Ots, Maarika Korolev, Mari-Leen Kaselaan ja paljud teised.

Kauplema ootame:

–    näitlejaid, lauljaid ja meie avaliku elu tegelasi, kes tooksid müüki kapis seisma jäänud kleite ja esinemiskostüüme.
–    andekaid moeloojaid,  kes saaksid oma toodangut tutvustada või moeshow’de jaoks tehtud, kuid hiljem seisma jäänud riided maha müüa
–    internetipoode (mis müüvad interneti teel soodsalt omapäraseid riideesemeid.)
–    eraisikuid, kes tooksid müüki kapis seisma jäänud kleite ja huvitavaid asju.
–    väikseid butiike ja riidepoode, kes sooviksid eelmise hooaja kollektisoone soodsalt maha müüa, et osta uut kaupa (sest vana on müümata ja uue ostuks pole raha)
–    butiike, mis on oma tegevuse lõpetanud ja soovivad oma seisma jäänud kauabast sümboolse hinna eest vabaneda (neil kõigil kaup kuskil seisab)
–    ehk soovib ka mõni teater või kostüümiladu oma kostüüme müüki tuua. (Tulemas on ju jõulud ja aastavahetus).

Müüki tulevad:

Palju nahkasid ja üleriideid, supehindadega
Naiste pesu ja rannariideid
Ehteid ja aksessuaare, käekotte
Palju staaride riideid ja esinemiskostüüme
Eksklusiivseid teksaseid
Suur teksade laomüük
Eksootilistest nahkadest ja haruldased jalanõud
Suures valikus pidulikke kleite

Paljusid kostüüme ja kleite kantakse vaid kord elus, milleks jätta neid riidekappi seisma? Kõik kautamata riided sooviksid leida uue omaniku, keda õnnelikuks teha. Tahame propageerida riiete korduvkasutust ja selle abiga ka raha ringlusesse laskmist.

Staariturul astuvad muusikalise etteastega ülesse paljud tuntud näod, kelle hulgas on: Lea Liitmaa, Eimel Kaljulaid, Mihkel Ratt, Heiti Kender ja Aare Jaama, Erich Krieger, Diana Klas, Anna-Liisa Supp.

 „STAARITURU“ raames korraldatakse eksklusiivne näitus, kus on võimalik oma silmaga näha oksjonil müügis olevaid Evelin Ilvese ja Annely Peebo kleite. Näitus eksponeeritakse Laululava Kultuurikeskuse III korruse rõdule.

Netioksjonil müügis olevate kleitidega saab tutvuda ja pakkumisi teha anonüümselt.  Uued kleidid lisanduvad pidevalt, oksjon kestab kuni 30.nov. Pakkumisi saad teha SIIN!      

Kõiki heategevusmüügi riideid ning oksjonil olevaid kleite ja kostüüme saab näha enne esitlust Indrek Galetini vastavatud Stuudio-Showroomis.

Üritus kestab 10.00 – 20.00, müüjatele avatakse uksed kell 8.00. Olemas on stanged ja lauad.

Info ja registreerimine:

Teresa Mängel
Tel: 56 468 752
e-mail: teresa@jandcompany.ee

Anna enda väike panus heategevusse!!!

 

Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja