Staarjuuksur Lauri Pedaja läks pruudist lahku

Noortefilmiga ”Klass” tuntuks saanud Lauri Pedaja (21) suhe kallima Julia Konevaga on lõplikult karile jooksnud. Kolm aastat kestnud tuline armastus sai otsa. ”Tuleb tõdeda, et me lihtsalt kasvasime lahku,” ütleb Lauri Buduaarile.

Noortefilmiga “Klass” tuntuks saanud Lauri Pedaja (21) suhe kallima Julia Konevaga on lõplikult karile jooksnud. Kolm aastat kestnud tuline armastus sai otsa. ”Tuleb tõdeda, et me lihtsalt kasvasime lahku,” ütleb Lauri Buduaarile.

Paljude Eesti staaride juuste eest hoolitsev Lauri Pedaja arvab, et suhte lõpetamine oli õige tegu. Juba pikemat aega olid noorte suhtes tõsised probleemid, kuid läbi raskuste suudeti neist läbi närida. ”Initsiatiiv kooselu lõpetamiseks oli rohkem Julia poolne. Tundsin kogu uhkuse ja armastusega, et pole mõtet teda enam kinni hoida,” räägib Lauri asja südamelt ära.

Siiski ei ole elu staarjuuksuri jaoks seisma jäänud. ”Minu praguseks prioriteediks on töö, töö ja veelkord töö. Loen erinevat juuksuritöö alast kirjandust, et end harida ja täiendada. Plaanis on ka mõne aja pärast Eesti tolm jalgadelt pühkida ja Inglismaale õppima minna.

Silmarõõmudest rääkides on Lauri napisõnaline, kuid ütleb, et neid on ikka, aga midagi tõsisemat ta hetkel ei soovi. ”Ravin end eelmisest suhtest terveks, eks siis paista, mis elu mulle tuua võib!”

/Leemet Prits/