Stella K. Wadowsky avas värvika ilublogi

Stella K. Wadowsky avas värvika ilublogi

Stella K. Wadowsky on noor ja kaunis meelelahutusportaali reporter, kes hiljuti alustas ka oma ilublogi Stellarium pidamisega. Kusjuures parimad mõtted blogi jaoks tulevad naisel alati lauahõbedat puhastades. Buduaar uuris, mida Stella blogist leida võib, miks ta sinna endast meigita pildi pani ja miks ta seda üldse pidama hakkas.

Stella K. Wadowsky on noor ja kaunis meelelahutusportaali ajakirjanik, kes hiljuti alustas ka oma ilublogi Stellarium pidamisega. Kusjuures parimad mõtted blogi jaoks tulevad naisel alati lauahõbedat puhastades. Buduaar uuris, mida Stella blogist leida võib, miks ta sinna endast meigita pildi pani ja miks ta seda üldse pidama hakkas.

“Iluteemade kajastamine on mulle alati meeldinud, see on igapäevatööle mõnus vaheldus. Idee päris oma blogi luua tuli mul lihtsalt ühel päeval, kui kodus lauahõbedat puhastasin, kusjuures parimad mõtted tulevad mul alati lauahõbedat puhastades,” muigab Stella, kes igapäevaselt töötab Delfi meelelahutusportaali Publik reporterina, et ilu on tema jaoks alati au sees olnud.

Stellarium on eelkõige minu enda jaoks õnnelik paik ja kui leidub neid, kellele mu mõtted meeldivad, on see ju väga tore. Ma ei plaani kirjutada mitte ainult ilutoodetest, vaid ka kõigest muust, mis on minu jaoks ilus. Blogipidamise teeb iseäranis huvitavaks see, et ilu on alati vaataja silmis, ilu on igavikuline teema ja inspiratsiooni leidub kõikjalt,” leiab Stella, et ilu on tegelikult vägagi laiahaardeline mõiste.

“Räägitakse, et kõiki põhjuseid tuleb otsida lapsepõlvest, võib-olla ka minu isu pidada ilublogi. Ilu oli meil kodus alati au sees – ilus kodu, ilus aed, ilus eesti keel, ilusti sätitud söögilaud, rääkimata minu ilusast emast,” mõtiskleb Stella, et lapsepõlvel on kindlasti suur seos sellega, kes ta on täna.
“Sissekandeid blogisse luban nädalas neli-viis, kindlasti viin lugejate vahel läbi ka erinevaid huvitavaid mänge ja jagan auhindu,” teab Stella, kuidas inimestes huvi juurde tekitada.

 “Miks ma panin blogisse pildi endast, kus olen täiesti meigivaba? See pilt lihtsalt sobis antud postituse juurde niivõrd hästi ja tundus selline lõbus. Kõik võivad mind meigita näha siit,” ei häbene enesekindel naine oma loomulikku ilu ka teistega jagada.

Stella blogi: stellaarium.blogspot.com ja facebookis siin

Karin Karu