Sten-Erik Jantson reisist Ameerikasse: “Tunnen ennast seal rohkem kodus kui siin!”

Tiina Jantsoni poeg Sten-Erik on kontsertide korraldamisega tegelenud juba aastast 2004 ning toonud maale selliseid maailmakuulsusi nagu James Brown, Snoop Dogg ja Busta Rhymes. Täna on meelelahutusärimees Sten-Erik Jantson ka ööklubi CatHouse'i üks omanikke. Hiljuti reisis ta Ameerikasse, et külastada ka seal asuvat CatHouse'i. Loe tema reisi kohta lähemalt siit.

"Minu viimane reis kõigi võimaluste maale oli linnadesse nagu New York, Atlantic City ja Las Vegas. Sidusin meeldiva kasulikuga ja võtsin (sõna otseses mõttes) Suure Sõbra endaga tripile kaasa!" räägib Sten oma reisikaaslasest Martin Müürsepast. "New Yorgis lihtsalt puhkasime sõpradega ja tuleb tunnistada, et kange igatsus Suure Õuna järele on päris suur. Tunnen ennast seal rohkem kodus kui siin. Inimesed on vabad, lahked ja sõbralikud ning silmakirjalikkust ja igapäevaseid konnatiigi pobleeme ei ole! Atlantic City ja Vegas oli rohkem tööalane kompamine, mida ja kuidas pakutakse meelelahutust linnades, mis on selle jaoks ehitatud," jutustab Sten-Erik.

 

Tiina Jantsoni poeg Sten-Erik on kontsertide korraldamisega tegelenud juba aastast 2004 ning toonud maale selliseid maailmakuulsusi nagu James Brown, Snoop Dogg ja Busta Rhymes. Täna on meelelahutusärimees Sten-Erik Jantson ka ööklubi CatHouse’i üks omanikke. Hiljuti reisis ta Ameerikasse, et külastada ka seal asuvat CatHouse’i. Loe tema reisi kohta lähemalt siit.

“Minu viimane reis kõigi võimaluste maale oli linnadesse nagu New York, Atlantic City ja Las Vegas. Sidusin meeldiva kasulikuga ja võtsin (sõna otseses mõttes) Suure Sõbra endaga tripile kaasa!” räägib Sten oma reisikaaslasest Martin Müürsepast. New Yorgis lihtsalt puhkasime sõpradega ja tuleb tunnistada, et kange igatsus Suure Õuna järele on päris suur. Tunnen ennast seal rohkem kodus kui siin. Inimesed on vabad, lahked ja sõbralikud ning silmakirjalikkust ja igapäevaseid konnatiigi pobleeme ei ole! Atlantic City ja Vegas oli rohkem tööalane kompamine, mida ja kuidas pakutakse meelelahutust linnades, mis on selle jaoks ehitatud,” jutustab Sten-Erik.

See pole mitte Sten-Eriku esimene reis üle ookeani, sest teda võib julgelt lahterdada nende inimeste hulka, kes arvavad, et seal on kõik parem. “Soovitan soojalt kõigile minna ja kogeda, milline on elu linnas, mis kunagi ei maga! Ise tunnen ennast hingelt newyorklasena, see on linn, mida saab kas metsikult armastada või nimetada  üheks ebameeldivamaks kohaks maailmas. Ükskõiksust ei tohiks see linn kellelegi jätta. Võin julgelt öelda, et kindlasti on New York hoopis midagi muud kui ülejäänud Ameerika. Manhattan on Tallinna suurusel maa-alal asuv väike omaette maailm koos oma 9 miljoni natuke hullu inimesega,” jutustab Sten-Erik oma armastusest suurriigi vastu.

Neile, kes lähiajal reisi New Yorki plaanivad, on Sten-Erikul ka soovitus: “Minge ja elage kaasa meie oma sangarile ja maailmakodanikule Joel Lindperele Red Bulli uuel staadionil! Jalgpall on tõusev trend Ameerikas ja iga eestlane võiks tunda uhkust, et esimene Maarjamaa poeg sealses profiliigas on ennast suurte ja rasvaste tähtedega kirjutanud ühe maailma võimsama riigi jalgpalli ajalukku.”

Hetkel Sten-Erik suuri kontserte ei plaani, vaid keskendub 100% klubile CatHouse, välja arvatud Busta Rhymes, kes peaks saabuma Eestisse kohe, kui mõni agentuur saab tema tuuri kokku pandud Euroopasse. Tallinna ja Las Vegase CatHouse’i erinevuste kohta räägib Sten-Erik aga nii: “Omaks ma CatHouse’i Vegases ja näeksime me seal samapalju vaeva kui siin, siis oleksime me ammu kõik triljonärid. Vegas on linn, mis on ehitatud pakkumaks parimat meelelahutust maailmas ja kindlasti võib Vegase CatHouse’i nimetada üheks popimaks klubimaastikul. Sissesaamine on pea võimatu, kui sa ei ole just nõus ostma lauda metsiku hinnaga või sul ei ole kaasas vähemalt ühe mehe kohta nelja tüdrukut! Neiud, kes pesuväel leti taga tööd teevad, on tõesti piltilusad kaunitarid, kes kindlasti on valitud sinna suure hoole ja põhjalikkusega. On ju nemad just need inimesed, kes panevad lihtsureliku järjekorras seisma tunde, seda nii sissepääsu sabas kui leti taga olles. CatHouse’i kontingent Vegases on kindlasti inimesed, kes jaksavad kulutada.”

 

 

Tene Sommer