Strippar Marco rääkis oma suhtest steroididega

Strippar Marco rääkis oma suhtest steroididega

Strippar Marco ehk Marco Tasane pole oma trimmis keha kunagi häbenenud, pigem vastupidi – ta näitab seda avalikkusele igal võimalusel. Marco rääkis Buduaarile, kuidas ta end vormis hoiab.

Strippar Marco ehk Marco Tasane pole oma trimmis keha kunagi häbenenud, pigem vastupidi  ta näitab seda avalikkusele igal võimalusel. Marco rääkis Buduaarile, kuidas ta end vormis hoiab.

Küsisime Marco käest, kui palju ta trenni teeb, et nii heas vormis on ning samuti uurisime, kas Marco kasutab lihaste ülespumpamiseks ka lisaaineid. “Ma teen trenni keskmiselt neli korda nädalas. Tai-chi ja jõusaal on minu jaoks asendamatud – tai-chi annab painduvust ja jõusaal on puhas lihastreening. Ma võin ausalt öelda, et teen trenni pigem enesetunde kui välimuse pärast. Trenn annab positiivse enesetunde. Ja kas ma tarbin ka lisaaineid, et lihasmassi kasvatada? Vastus on ei! Ma ei ole mitte kunagi neid tarbinud ja ei kavatse seda ka tegema hakata,” tunnistab Marco.

Kuid mida Marco sööb ja mil määral ta oma toitumist jälgib? “Söön tervislikult, vähemalt üritan. Olen hakanud vähem kooke näost sisse ajama, ei söö juba viimased kolm aastat viinereid ega lastevorsti. Minu menüü põhikomponentideks on banaanid, porgandid, šokolaad pluss taimne liha, lõhe ning tomat,” kirjeldab Marco oma argipäeva menüüd. 

Karin Karu