Südantsoojendav lugu: Taylor Swift, sa oled ingel!

Hollywoodi staarid teenivad meeletuid summasid ning ka nende väljaminekud on kordades suuremad - kui tavaline inimene läheb päeval kohvikusse, et tellida midagi päevapakkumiste hulgast, siis Hollywoodi kuulsus lendab eralennukiga teise riiki, et oma lemmik-restorani külastada. 

Kuid see, mida lauljatar Taylor Swift oma rahaga hiljuti tegi, on tõepoolest liigutav! 

Hollywoodi staarid teenivad meeletuid summasid ning ka nende väljaminekud on kordades suuremad – kui tavaline inimene läheb päeval kohvikusse, et tellida midagi päevapakkumiste hulgast, siis Hollywoodi kuulsus lendab eralennukiga teise riiki, et oma lemmikrestorani külastada. 

Kuid see, mida lauljatar Taylor Swift oma rahaga hiljuti tegi, on tõepoolest liigutav! 

Taylori taustatantsija Toshi sai mõni aeg tagasi väga kurva uudise, nimelt diagnoositi tema 13kuusel õepojal Aydenil vähk ning et saada ravi, on vaja raha, mida Toshi perekonnal niigi vähe on. Toshi kirjutas oma Instagrami kontole abipalve, kus ta kutsus inimesi üles palvetama ning võimalusel ka rahaliselt toetama. Ta lisas postituse alla ka oma perekonna pangakonto andmed, lootes pisutki abi saada.

Selle postituse kirjutamise ajal oli Toshi parasjagu lennukis, et sõita koju ning kui ta lennukist välja astus ning oma perekonna ühist pangaarvet vaatas, ootas teda ees suur üllatus – Taylor oli talle selle lühikese aja jooksul 50 000 dollarit raha üle kandnud, et arstid saaksid tema 13kuust õepoega ravida nii, nagu vaja.

Toshi perekond on Taylori abist südameni liigutatud ning nüüd jääb vaid loota, et väike Ayden saab vajaliku ravi!

Kuigi raha iseenesest õnnelikuks ei tee, siis vahel on selle abil võimalik päästa inimelu ning elu ongi ju suurim väärtus ja kingitus, mis meile antud on.