Summer on suveks tagasi laval

Buduaar uuris nägusalt lauljalt Indrek Raadikult aka Summerilt, kes taastub jalaoperatsioonist, et kuhu ta kadunud on ja millised on tema selle aasta plaanid muusikas.

Buduaar uuris nägusalt lauljalt Indrek Raadikult aka Summerilt, kes taastub jalaoperatsioonist, et kuhu ta kadunud on ja millised on tema selle aasta plaanid muusikas.

Millal sind jälle esinemas võib näha?
Hetkel on käimas tihe stuudiotöö ja lugude kirjutamine. Loodetavasti sujub kõik ja juba suvel sooviks tagasi olla laval ning esineda oma uue kavaga.
Millest saad oma lugude jaoks inspiratsiooni?
Inspiratsiooni lugude kirjutamiseks annab elu ise. Kui on lõbus tuju tulevad lõbusad lood, kui kurb siis kurvad.   
Kus tulevad kõige paremad mõtted?
Olen tähelepannud et minu ideed sünnivad peamiselt kahes kohas- autos ja voodis. Selle tarvis on mul alati käepärast diktofon. Kunagi läks päris palju häid ideid diktofoni puudumisel kaduma, nüüd seda enam ei juhtu. Mõningatel õhtutel, kui ei tule und ja mõtled millegile, hakkab peas tiksuma mingi idee, siis pole muud, kui voodist välja, kitarr kätte ja ……
Millal viimati tuli mingi muusikaline mõte?
Neid ideid tuleb iga päev kuhjaga, kuid kõik ideed ei jõua kindasti selleni, et neist midagi suuremat sünniks. Aga ideed jäävad ja neid on võimalik mõnikord kuskil mujal natukene teisel kujul ära kasutada. 
Kelle kontserdit või esinemist ise viimati vaatamas käisid?
Viimati käisin vaatamas Marilyn Mansoni live ja mulle meeldis. Hea heli ja täpselt see, mida ma temalt ootasin.
Püüan vastavalt võimalustele ikka kõiki artiste vaatamas käia, keda meil Eestis pakutakse. Ootan juba sellise bändi nagu Korn esinemist nad on mulle juba aastaid meeldinud ja nende livede kohta räägitakse ka ainult head.


Küsitles Kadri Veisner

Pilt: erakogu