Supermodell ja kolme lapse ema Vodianova lahkub tippmoest

Maailma üks tuntumaid ja kaunemaid modelle, Venemaalt pärit 25-aastane Natalja Vodianova ja aadlisoost Briti rikkur Justin Portman said 13. septembril oma kolmanda lapse. Paari esiklaps Lucas Alexander sündis 2001. aasta detsembris. 1. septembril 2002 pidasid Natalja ja Justin Peterburis uhked pulmad. Tütar Neva sündis 24. märtsil 2006. Kolmanda lapse nimeks sai Viktor. Suurbritannia ühte jõukaimasse kinnisvarasuguvõssa kuuluv Portman ja
Natalja Vodianova on nüüd koos otsuse vastu võtnud, et kaunitar
pühendab ennast tulevikus vaid nende kolmele lapsele. Vene supermodell
Natalja Vodianova jättis vanameister Valentino möödunudnädalasel
viimsel etendusel moepoodiumiga hüvasti. Väidetavalt võib Vodianova
veel moelavadel esineda, aga siis juba tõeliste hiigelsummade eest.

Maailma üks tuntumaid ja kaunemaid modelle, Venemaalt pärit 25-aastane Natalja Vodianova ja aadlisoost Briti rikkur Justin Portman said 13. septembril oma kolmanda lapse. Paari esiklaps Lucas Alexander sündis 2001. aasta detsembris. 1. septembril 2002 pidasid Natalja ja Justin Peterburis uhked pulmad. Tütar Neva sündis 24. märtsil 2006. Kolmanda lapse nimeks sai Viktor.

Suurbritannia ühte jõukaimasse kinnisvarasuguvõssa kuuluv Portman ja Natalja Vodianova on nüüd koos otsuse vastu võtnud, et kaunitar pühendab ennast tulevikus vaid nende kolmele lapsele. Vene supermodell Natalja Vodianova jättis vanameister Valentino möödunudnädalasel viimsel etendusel moepoodiumiga hüvasti. Väidetavalt võib Vodianova veel moelavadel esineda, aga siis juba tõeliste hiigelsummade eest.

 

Pilt: AOP

/Toimetas: Helena-Reet Ennet/