Superstaar Jana Kasel valmis esimene videosingel. Kuula laulu!

Superstaar Jana Kasel valmis esimene videosingel. Kuula laulu!

Saate “Eesti otsib superstaari” 2008. aasta võitja Jana Kask sai valmis oma esimese videosingli Feel The Vibe. Kuigi Jana arvas, et praegu pole õige aeg kõik video valmimisest ära rääkida, andis ta Buduaari lugejatele siiski eksklusiivintervjuu. 

Millisele laulule videoklipp valmib, kes on režissöör-lavastaja? 

Minu uue projekti esimesele singlile Feel The Vibe, režissöör-lavastajateks on Jaak Nuudi ja Tony Lindret

Kuidas kulgesid võtete ettevalmistused?    

Kõige raskem oli välja mõelda video süžee, et mitte olla monotoonselt ühes ja samas stambis teiste videotega. Tantsijad on oma ala spetsialist Villiko Kruuse õpilased ja kogu team teadis, mida, millal ja kuidas teha ning kõik läks küllaltki ladusalt. Ainult see, et võtetele pidid sõitma inimesed Tartust ja Pärnust ja siis tagasi koju kohe öisesse vahetusse, oli päris muserdav.

Aga nüüd on video juba üles võetud ning montaažiks kulub umbes kuu aega.

Kas avaldad ka, mida me näeme klipis? Millele on pandud põhirõhk?

Kui praegu kõik ära rääkida, siis pole ka enam huvi ju video valmimist oodata! Mingeid komistuskive ei olnud, sest Villiko, Jaak ja Tony on sellel alal juba vanad tegijad ning kõik möödus ilma viperusteta, nagu aabitsast.

Kust on pärit kostüümid, kas keegi valmistas ka Sulle midagi?

Tantsijate kostüümid valmistas ette Villiko Kruuse, minu kostüümid on poest. Kaks kuud otsisime Tonyga, ootasime uut kaupa jne, et saaks kokku sellise tuuniga rõivad, millise imago me endale välja mõtlesime uue projekti tarvis. Kui nüüd tõesti läheb kõik plaanitult ja peaosa tuleb Zodiaci (legendaarne läti ansambel) liikmete uues rock-ooperis, siis tuleb kostüümidega tõesti hirmsalt vaeva näha ja hakata otsima väga head disainerit, sest Zodiac tegi juba 80datel väga progressiivset süntesaatori-muusikat ja see FUTURE aura ja rock kõik kostüümidesse panna saab olema hea pähkel.

Kus me võime seda videoklippi näha, mis kanalitel näidatakse?

Kõige esimesena saab kindlasti näha videot USA ja UK klubides, sest video läheb levitamiseks labelitel Mixmash ja Screenplay, kes varustavad oma regiooni ööklubisid. Eestis saab näha kanalitel, kes tahavad minu videot näidata. 

See oli Sinu esimene videoklipp. Milline on Sinu elamus esimese taolise kogemuse kohta? 

Eks ikka iga esinemine või mis iganes tekitab väikest ärevust ja kui praegu võttepäevi meenutada, siis mulle endale kogu aeg pakkus huvi, kuidas iga kaader välja kukkus, kas ma ikka tegin kõike õigesti jne, aga kuna operaator oli rahul, siis ma usaldan rohkem neid, sest nemad on oma asja spetsialistid, aga mina laulja. Muidugi sai ka asju ümber teha, sest 100% perfektne ei ole kunagi mitte midagi ja kui arvata, et me oleme kõige paremad, siis tekib kohe lohakus, ükskõiksus ning arenemine pidurdub.

 

Tamara Tjutina

 

Kuula Jana laulu Feel The Vibe siit