Superstaari saate Keit kirjutab näidendit ja eurolugu

20 kommentaari

Selle aasta supersaari saatest tuule tiibadesse saanud Keit Triisa pole muusika tegemist jätnud. Lisaks muusikale proovib Keit kätt ka lavastamisega. „Tuli mõte panna kirja tükk mis ei üritaks noori hüsteeriliselt igasugustest mõnuainetest ja pahedest otseselt loobuma, vaid pööraks rohkem tähelepanu ka nende vanematele, sest kodust ja kasvatusest saab ju tegelikult kõik alguse,“ räägib Keit Buduaarile.

Selle aasta superstaari saatest tuule tiibadesse saanud Keit Triisa pole muusika tegemist jätnud. Lisaks muusikale proovib Keit kätt ka lavastamisega. „Tuli mõte panna kirja tükk mis ei üritaks noori hüsteeriliselt igasugustest mõnuainetest ja pahedest otseselt loobuma, vaid pööraks rohkem tähelepanu ka nende vanematele, sest kodust ja kasvatusest saab ju tegelikult kõik alguse,“ räägib Keit Buduaarile.

Näidendi teema on lihtne aga sügav. “Loo peaosalisteks on kaks üksteisele väga lähedast inimest. Üks neist teeb enesetapu, ehk ohverdab oma elu, et tema parima sõbra edaspidine suhtlemine vanematega paraneks,“ räägib nooruk põgusalt näidendi sisust.

Eurolaulu kirjutab Keit endale. „Mul oli paar kuud mingisugune jube motivatsiooni puudus ja kui kuulsin konkursist ”EESTI LAUL 2009” mõtlesin et see on hea eesmärk midagi ära teha,” jutustab superstaari hakatis. “Otsus ise endale lugu kirjutada ja samuti ka etendus tulenes sellest, et jõudsin järeldusele, et kõik mille nimel ise vaeva näed jätab suurema märgi enda minevikku kui see, et täidad kellegi antud korraldusi. Olen noor, aga arvan, et mul on midagi, mida pakkuda ja mille nimel vaeva näha.”

Näitlemisega on Keit enda sõnul tegelenud juba 4 aastat. Kaunitar harjutab näitlemist Ugala teatri noortestuudios.

 

Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja