SURNUD INIMESEGA SEKSIMINE muudetakse seaduslikuks?

SURNUD INIMESEGA SEKSIMINE muudetakse seaduslikuks?

Rootsi parlamendis esindatud liberaalide partei noorteorganisatsioon šokeeris hiljuti avalikkust oma kummaliste soovidega ja tundub, et neil on tõsi taga. Nimelt nõuab liberaalide noorteorganisatsiooni juht Cecilia Johnsson, et Rootsi kuningriigis muutuks seaduslikuks nii seks oma lähisugulastega kui ka laipadega.

Rootsi parlamendis esindatud liberaalide partei noorteorganisatsioon šokeeris hiljuti avalikkust oma kummaliste soovidega ja tundub, et neil on tõsi taga. Nimelt nõuab liberaalide noorteorganisatsiooni juht Cecilia Johnsson, et Rootsi kuningriigis muutuks seaduslikuks nii seks oma lähisugulaste kui laipadega.

Intsesti ja nekrofiilia legaliseerimine mõjuks Cecilia sõnul Rootsi riigile ainult positiivselt! Ta ütles Rootsi ajalehele Aftonbladet antud intervjuus, et nemad kui noorteorganisatsioon peavad mõtlema tulevikule ja kui näiteks 15aastased või 16aastased sugulased tahavad omavahel seksida, siis peaks see lubatud olema. Mis aga laipadega seksimisse puutub, siis Cecilia usub, et igal inimesel peaks olema valikuvõimalus, mida tema kehaga peale surma tehakse ja üheks valikuvõimaluseks peaks olema see, et sa lubad oma keha kasutada seksimiseks. Selline avaldus tuleks teha oma eluaja jooksul.

On üsnagi loomulik, et liberaalide partei ei ole noorte ettepanekust just eriti vaimustuses ning nende sõnul peaksid intsest ja nekrofiilia ka tulevikus keelatud olema.

Allikas: Aftonbladet