Surnud näitleja Ljudmila Gurtšenko kummitab oma kodus! Video

4 kommentaari
Surnud näitleja Ljudmila Gurtšenko kummitab oma kodus! Video

Kas kummitused on olemas? Ühest vastust sellele küsimusele ei ole! Hiljuti jõudis meediasse video seoses kuulsa surnud vene näitleja Ljudmila Gurtšenkoga, kes allikate sõnul käib oma Moskvas asuvas korteris kummitamas. Ljudmila Markovna Gurtšenko oli tuntud venenäitleja ja laulja, kes lahkus meie hulgast 2011. aasta 30. märtsil. Tegu on legendaarse näitlejaga, kes jõudis oma elu jooksul mängida 96 erinevas filmis, lisaks oli ta tuntud estraadilaulja. Pärast Ljudmila surma on naabrite sõnul naise endisest korterist ja koridorist kuulda olnud sahinaid, sosinaid ja tulede vilkumist, mis kõik viitavad sellele, et korteris kummitab. Asja käisid uurimas ka Ljudmila naabrite tuttavad, kes naise portreefotot lähemalt vaadates nägid selle taustal naise varju, mis viitab paranormaalsele tegevusele. 

Kas kummitused on olemas? Ühest vastust sellele küsimusele ei ole! Hiljuti jõudis meediasse video seoses kuulsa surnud vene näitleja Ljudmila Gurtšenkoga, kes allikate sõnul käib oma Moskvas asuvas korteris kummitamas. Ljudmila Markovna Gurtšenko oli tuntud vene näitleja ja laulja, kes lahkus meie hulgast 2011. aasta 30. märtsil. Tegu on legendaarse näitlejaga, kes jõudis oma elu jooksul mängida 96 erinevas filmis, lisaks oli ta tuntud estraadilaulja.

Pärast Ljudmila surma on naabrite sõnul naise endisest korterist ja koridorist kuulda olnud sahinaid, sosinaid ja tulede vilkumist, mis kõik viitavad sellele, et korteris kummitab. Asja käisid uurimas ka Ljudmila naabrite tuttavad, kes naise portreefotot lähemalt vaadates nägid selle taustal naise varju, mis viitab paranormaalsele tegevusele. 

Ka mitmed meediumid on Ljudmila korteris uudistamas käinud ning naise kummitusega kontakti otsinud. Meediumite sõnul ütles Ljudmila vaim neile, et ta pole surnud ning seetõttu ei tohi ka tema abikaasa uuesti abielluda. Ljudmila vaim ei mõista, miks teda surnuks peetakse! Naise vaim keeldub oma Moskvas asuvast korterist lahkumast!

Nüüd jõudis meediasse Ljudmila korteris tehtud video, mida vaadates selgub, et midagi ebanormaalset naise korteris tõepoolest toimub!

Ljudmila jõudis oma elu jooksul ühtekokku mängida 96 filmis, nende seas sellistes filmides nagu “Tütarlaps kitarriga”, “Jaam kahele”, Jalgrattataltsutajad”, “Siberiaad”, “Armastus ja tuvid”. Tema viimaseks filmiks jäi 2009. aastal esilinastunud film “Kirev hämarus”, mille stsenaristiks, näitlejaks ja lavastajaks ta oli. 

Vaata videot allpool!