Suur galerii: Tallinna Buduaari turg LIVE pildis

Suur galerii: Tallinna Buduaari turg LIVE pildis

13.09 avas uksed Eesti suurim uue- ja vähekasutatud ilu- ja moekauba turg Buduaari turg LIVE. Müügile oli toodud palju väga hea hinnaga uut kaupa. Näiteks sai soetada moelooja Liina Steini riideid vaid €20-30 eest ning Waggon Paris ja Alexander Butiik olid müüki toonud eelmise hooaja kollektsioonid väga soodsa hinnaga. Sügise ja talve ootuses on turul rohkelt saapaid, kampsuneid ja jopesid, karusnahka ja talvisema lõikega kleite.

13.-14.09 leidis Tallinnas Pirital aset Eesti suurim uue- ja vähekasutatud ilu- ja moekauba turg Buduaari turg LIVE. Müügile oli toodud palju väga hea hinnaga uut kaupa, moeloojate loomingut ja vähekasutatud moekaupa. Näiteks sai soetada moelooja Liina Steini riideid vaid 20-30 euro eest ning Waggon Paris ja Alexander Butiik olid müüki toonud eelmise hooaja kollektsioonid väga soodsa hinnaga. Sügise ja talve ootuses oli turul rohkelt saapaid, kampsuneid ja jopesid, karusnahka ja talvisema lõikega kleite, samuti kauneid ehteid ja lastekaupu.

Silmailu pakkusid Kaidi Kuuri, Donna Nordica ja Diana Kurvese moeshow´dega Yes Right Models modellid, kelle meigi eest hoolitsesid Couleur Caramel meikarid ja soengud valmistas ghd Eesti juuksur Aili Puss. Moeshowdega astusid üles .

Moeloojatest olid oma eksklusiivloominguga kohal Kirill Safonov, Iris Janvier, Gerli Chantelle, Julia Perlin, Janika Mägi, NYMF ja paljud teised. 

Kohale oli vuranud Boost buss, kes aitas tühjenenud energiapaagid uuesti täis laadida. Halens müüs oma kvaliteetseid suve- ning sügiskollektsiooni rõivaid hinnaga alates 2 €. Kohal olid ka Euronicsi tüdrukud, kes esitlesid Valera juuksehooldusvahendite (föönid, tangid jne) sarja, tegid soovijatele uhkeid soenguid ning aitasid kiirest šopingurütmis lõõgastuda oma Beurer Deluxe massaažitoolide abil.

Tervislikke ja maitsvad aloe vera jooke pakuti nii maitsmiseks kui ostmiseks AloDrink joogiletist. Magusat ning soolast kõhutäit pakkusid Pagaripoisid, kes kostitasid oma hõrgutistega ka VIP-shopingu külalisi.

Et sügisilmad tervisele liiga ei teeks, oli igal turu külastajal võimalus soetada endale üks korralik pihasoojendusvöö Checca”lt. Tähelepanuta ei jäänud ka spordihuvilised, kellel oli suurepärane võimalus tutvuda ainulaadsete Vibram tossudega, mis on väga kasulikud tervisele ning jätavad kõndides või joostes tunde, justkui oleksid paljajalu. Meestenurgas käis tihe sebimine, sest Argo Ader oli kohal Sparta spordiklubi poolt ja nõustas mehi (ja naisi), kuidas paremini treenida ja toituda.

Kel midagi jäi ostmata, siis paljude müüjatega on võimalik kohtuda juba 21.09 Tartu Kaubamajas toimuval Buduaari turul. Turu suurtoetajad on Gutta Premium sarja mahlad ning Tallinnas Sauna tänaval asuv ööklubi Studio.

Vaata Tallinna turu suurt pildigaleriid!