Suur külaliste galerii: Tallinna glamuurseima ööklubi Teater avapidu

29 kommentaari
Suur külaliste galerii: Tallinna glamuurseima ööklubi Teater avapidu

Teatraalse ja rohke meelelahutusprogrammiga uus ööklubi “Teater” asub Tallinnas, Vene Draamateatri majas Vabaduse Väljak 5. Suurel avapeol osales ligi 1500 külalist – ärimehed, tipp-poliitikud, näitlejad, lauljad, telenäod ja teised Eesti eliidi esindajad. Shampanja voolas ojadena ja järjekord ukse taga ulatus sadadesse meetritesse.

Teatraalse ja rohke meelelahutusprogrammiga uus ööklubi “Teater” asub Tallinnas Vene Draamateatri majas Vabaduse Väljak 5. Suurel avapeol osales ligi 1500 külalist – ärimehed, tipp-poliitikud, näitlejad, lauljad, telenäod ja teised Eesti eliidi esindajad. Shampanja voolas ojadena ja järjekord ukse taga ulatus sadadesse meetritesse.

Südaööl avas “Teatri” ametlikult showprogramm-etendus, kus astus üles 32 glamuurselt kostümeeritud artisti, kes pakkusid silmailu üle klubi olevatel lavadel. Sarnaselt avapeoga toimuvad vägevad ja artistiderohked show-etendused igal REEDEL JA LAUPÄEVAL kell 00.30 – 4.00. Ööklubi “Teater” on avatud igal reedel ja laupäeval kell 23:00-05:00. “Teatri” pilet maksab meeskülalistele 10 eurot, naistele 5 eurot.

Naised, kes liituvad “Teatri” Facebookis üritustega (attending,) saavad kuni 00:30 klubisse tasuta (liituma peab enne 22:30). “Teatrisse” on võimalik broneerida laudu ja looze tel +372 56 88 4444.

Sellel reedel, 13.05 kell 23:00-05:00

esietendus “Vannidraama”
Kaasakiskuv etendus vannis ja vanni ümber.
Peaosades: säravad diivad ja kiired mehed
Kõrvalosades: Teatri kaunitarid
Lavastaja: Madame S.
Dirigent: Kert Klaus

Sellel laupäeval, 14.05  kell 23:00-05:00

esietendus “Veinijumal Dionysus”
Draama, veinist, jumalatest ja muusadest
Peaosas: selle aasta seksikaim naine – Ithaka Maria Rahula
Kõrvalosades: Kreeka jumal ja tema ümmardajad
Lavastaja: Madame S.
Dirigent: Kermo Hert

Kohtume Teatris!