Taavi Peterson üllitas plaadi ja põrutab Eestist minema

Taavi Peterson üllitas plaadi ja põrutab Eestist minema

TV3 hittsaatest „Eesti otsib superstaari” tuule tiibadesse saanud ja Rein Rannapiga tuuritanud Taavi Peterson sai valmis verivärske demoplaadiga. „Plaadil on kõik minu lood, mida esitan ansambliga Ydi,” tutvustab Taavi oma esikplaati.

TV3 hittsaatest „Eesti otsib superstaari” tuule tiibadesse saanud ja Rein Rannapiga tuuritanud Taavi Peterson sai valmis verivärske demoplaadiga. „Plaadil on kõik minu lood, mida esitan ansambliga Üdi,” tutvustab Taavi oma esikplaati.

Plaadil võib kuulda palju erinevaid instrumente, millest värvikam on cajon. „Cajon on Hispaania trumm. Selline kasti moodi, teeb korraga nii soolotrummi häält kui tsembe ehk bongo sarnast soundi.”

Plaadi nimi on „Down Under” ja sellelt võib leida üheksa lugu. „Down Under just sellepärast, et see tähendab Austraaliat, ehk kõige alumine koht maailmas,” selgitab noor muusik.
 
Samuti reedab Taavi ka saladuse, et 28. jaanuaril pühivad nad oma bändiga Eestimaa tolmu jalgadelt ja põrutavad just plaadi nime kandvasse riiki – Austraaliasse.  Mehed loodavad seal kontserte anda ja Taavi usub, et tema muusika võib seal läbi lüüa.

Taavi bändi Üdi lugusid saad kuulata SIIT!

Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja