Taavi Rõivas müüb endiselt liisingus olevat korterit

"Praegune hinnatase on kindlasti rohkem vastavuses inimeste ostujõuga, kui aasta tagasi ning turu elavnemine sõltub eeskätt meie ootustest majanduse tuleviku osas," kirjeldab poliitik Taavi Rõivas (28) Buduaarile hetkelist kinnisvaraturgu. Kindlasti soovitab ta hetkel kinnisvara soetamisele mõelda, sest praegu on märksa parem aeg, kui turu kõrgseisus. See arvamus on tingitud ka sellest, et noormehel on käsil oma korteri müük.

“Praegune hinnatase on kindlasti rohkem vastavuses inimeste ostujõuga, kui aasta tagasi ning turu elavnemine sõltub eeskätt meie ootustest majanduse tuleviku osas,” kirjeldab poliitik Taavi Rõivas (28) Buduaarile hetkelist kinnisvaraturgu. Kindlasti soovitab ta hetkel kinnisvara soetamisele mõelda, sest praegu on märksa parem aeg, kui turu kõrgseisus. See arvamus on tingitud ka sellest, et noormehel on käsil oma korteri müük.

Juba mõnda aega müüb riigikogulane Taavi Rõivas koos elukaaslase Luisa Värkiga (21) oma kinnisvara Pirital. Selleks on kahetoaline suure rõduga korter, mis nende arvates sobib ideaalselt tervisesporti hindavale inimesele, kuna lähiümbruses on rulluisu- ning jalgrattarajad ja lisaks mere lähedus.

Rahvasaadiku 54,5 ruutmeetrilist korterit on vaatamas käinud kümmekond huvilist, kuid müügitehinguni pole veel jõutud. Algselt küsiti selle eest 1 950 000 krooni, kuid tänaseks on see langenud. “Loomulikult tuleb hinda vastavalt olukorrale korrigeerida. Püüan koos maakleriga jooksvalt jälgida, et küsitav hind oleks vastav turu hetkeseisuga.”

Noortel on tulevase summaga juba plaanid tehtud. Suurem osa läheb pangalaenu tasumiseks, kuna korter on liisingus ning ülejäänud raha saatus jääb saladuskatte alla.

/Marko Tubli/