TAHAD SUPERFIGUURI? JENNIFER LOPEZI 3 ülikarmi reeglit

TAHAD SUPERFIGUURI? JENNIFER LOPEZI 3 ülikarmi reeglit

Jennifer Lopez, kes juulikuu lõpus tähistas oma 48. sünnipäeva, teeb oma oivalise figuuriga silmad ette isegi 20aastastele neidudele ning selle kõige taga on raske töö ja vaev. Jennifer pole kunagi teinud saladust sellest, et tema füüsiline vorm nõuab korralikku pingutust.

Jennifer Lopez, kes juulikuu lõpus tähistas oma 48. sünnipäeva, teeb oma oivalise figuuriga silmad ette isegi 20aastastele neiudele ning selle kõige taga on raske töö ja vaev. Jennifer pole kunagi teinud saladust sellest, et tema füüsiline vorm nõuab korralikku pingutust.

Kuid milliste nippide abil hoiab Jennifer oma figuuri niivõrd trimmis? Tema eratreener jagas välismeediale antud intervjuus kolme reeglit, millest lauljatar rangelt kinni peab.

Kõige suuremat rõhku pöörab Jennifer toitumisele – alkoholi ei tarbi ta üldse ning suhkur on menüüst samuti väljas. Kõik võimalik rämpstoit on välistatud ning see tagab talle kauni kõhu.

Kui aga rääkida trennist, siis ei jäta Jennifer oma treeninguid vahele, ent samas oskab ta piiri pidada ning oma keha kuulata. Kõik harjutused, mida ta trennis teeb, on läbimõeldud ning ta suudab igale liigutusele keskenduda – see omakorda tagab parema lihastoonuse. 

Selleks, et figuur oleks treenitud ja trimmis, vahetab Jennifer iga mõne aja tagant oma treeningkava välja – lihased vajavad uusi harjutusi, sest ka lihas harjub ning tehes pidevalt samu harjutusi, kaob teatud hetkel harjutuse mõju.

Allikas: elle.com