Tahad teada, mida Kerli Kõiv, Mihkel Raud ja Charlene Rennit eile tegid?

12 kommentaari
Tahad teada, mida Kerli Kõiv, Mihkel Raud ja Charlene Rennit eile tegid?

Kas sind huvitab, millega kuulsused terved päevad tegelevad? Nüüd on sul võimalik seda otse nende enda suust kuulda. 

Kas sind huvitab, millega kuulsused terved päevad tegelevad? Nüüd on sul võimalik seda otse nende enda suust kuulda.

Välismaa staaride seas ülipopulaarne suhtlusportaal Twitter.com kogub ka meie kodusel Eestimaal hulganisti järgijaid. Tegime väikese ülevaate sellest, mis imeloom see Twitter on ja milliseid Eesti staare sealt leida võib.

Twitter.com on Eestis suhteliselt uus nähtus. Kõige lihtsamalt selgitades, on tegu omamoodi blogi või miniorkutiga, kuigi välimus ja võimalused on neil täiesti erinevad. 

Twitteri peamine idee on selles, et saad piiratud tähemärkide arvuga teistele teada anda, mida hetkel teed. Soovi korral saab twitterdaja lisada ka enda fotosid, kuid selleks on juba eraldi lehekülg. Kõvemad twitterdajad postitavad päevas kümneid teateid oma tegemiste, mõtete ja muu sellise kohta. Päris paljud uudisteportaalid on samuti enda jaoks Twitteri avastanud ja laevad sinna pidevalt uut ning huvitavat, päris hea viis, kuidas kõik uudised korraga kätte saada.

Siin ka mõned põnevamad väljavõtted meie staaride tegemistest:

“Naistel on PMS 31 päeva kuus. Lihtsalt nõida saame me mängida ainult üks kord kuus.” – Kerli Kõiv räägib menstruatsioonieelsest sündroomist.

“Ma nägin unes, et Singer Vinger tegi kollektiivse enesetapu. Õhtujuht oli Ott Sepp.” – Mihkel Rauda kimbutavad väga veidrad unenäod.

“Nii, proovin siis, kuhu siin igalepoole kirjutada saab! :) Kurat, ma olen ikka vana ja loll loom.” – Lauri Pihlap tegi keset ööd Twitteriga tutvust.

“Kodus on hea, peole ei taha, päike juba tõuseb, aga und ikka veel pole. Normaalne lause.” – Charlene Rennit on unetu.

Kui sind huvitab, milliseid Eesti kuulsaid ja ilusaid Twitterist leida võib, mida nad mõtlevad või millega oma päevi sisustavad, siis siin on neist mõningane ülevaade. Lisaks võid Twitterist leida muidugi terve hulga Hollywoodi staare.

Lauljanna Kerli Kõiv http://twitter.com/kerlikoiv

Telemees ja muusik Mihkel Raud http://twitter.com/mihkelraud

Ajakirjanik ja arvamusliider Barbi Pilvre http://twitter.com/barbipilvre

Näitleja Jass Seljamaa http://twitter.com/jassjulius

Tantsutäht ja koolitaja Peep Vain http://twitter.com/peepvain

Kirjanik Dagmar Lamp http://twitter.com/dagmarlamp

Kaunis poliitik Evelyn Sepp http://twitter.com/EvelynSepp

Eesti Ekspressi peatoimetaja Priit Hõbemägi http://twitter.com/priithobemagi

Eesti tuntuim homoaktivist Lisette Kampus http://twitter.com/lisettekampus

Muusik Kallervo Karu http://twitter.com/kallervokaru

Terevisiooni saatejuht Toomas Luhats http://twitter.com/luhats

Seltskonnatäht Charlene Rennit http://twitter.com/charlenerennit

Arvutiguru Peeter Marvet http://twitter.com/petskratt

Ärinaine ja noorpoliitik Karoli Hindriks http://twitter.com/karolihindriks

Laulja Lauri Pihlap ehk Lowry http://twitter.com/lowrysounds

Seltskonnakaunitar ja ärinaine Heti Tulve http://twitter.com/hetit

Seltskonnainimene Liilit Kirss http://twitter.com/liilit

Lalujatar Anna-Liisa Supp http://twitter.com/sidekas

Reporter Carola Madis http://twitter.com/carolamadis

Muusik Tom-Olaf Urb ehk Reket http://twitter.com/reket

Poliitik Kristiina Ojuland http://twitter.com/OjulandK

DJ ja disainer Helene Vettik http://twitter.com/uustuus

Telekokk Peeter Pihel http://twitter.com/pihel

Näitleja Rasmus Kaljujärv http://twitter.com/razuli

Hiphoppar Genka ehk Henry Kõrvits http://twitter.com/PaksBasilio

Raadio- ja telemees Alari Kivisaar http://twitter.com/alarikivisaar

Teletäht Elis Aunaste http://twitter.com/elisaunaste

Näitleja Rain Tolk http://twitter.com/Cosmodisk

Poliitik Indrek Tarand http://twitter.com/indrektarand

Staarid, kelle konto nägemiseks peab neilt luba küsima:

Modell Evely Ventsli http://twitter.com/efkin

Kunstnik Martin Saar http://twitter.com/martinsaar

Raadio 2 peatoimetaja Heidy Purga  http://twitter.com/heidypurga

Ajakira FHMi peatoimetaja Robert Kõrvits http://twitter.com/robertkorvits

 

 

 

 

Anu Lohk

Buduaar.ee

Sarnased artiklid