Tahad telenäoks? Tallinna TV otsib saatejuhti!

Tahad telenäoks? Tallinna TV otsib saatejuhti!

Jaanuarist alustanud uus telekanal Tallinna Televisioon otsib oma meeskonda särtsakat saatejuhti. Alates 14. juunist vabalevisse ehk kõikidesse kodudesse tasuta jõudnud kanal ootab osalema kõiki noori vanuses 18-28. Sugu ega nahavärv pole oluline. 

Jaanuarist alustanud uus telekanal Tallinna Televisioon otsib oma meeskonda särtsakat saatejuhti. Alates 14. juunist vabalevisse ehk kõikidesse kodudesse tasuta jõudnud kanal ootab osalema kõiki noori vanuses 18-28. Sugu ega nahavärv pole oluline.  Saatejuhi otsimise projektijuht Mari-Leen Albers ei oska täpselt öelda, millist saadet uus tegija vedama hakkab.

Oled särav, rõõmsameelne, julge ja valmis ennekuulmatuteks väljakutseteks? Sel juhul oled õiges kohas. Tallinna Televisioon otsib just sellist – särtsakat ja julget saatejuhti! Kuidas endast meile märku anda? Pane endast tutvustav klipp üles YouTube’i ja saada kiri konkurss@tallinnatv.eu oma nime, vanuse, kontaktandmetega  ja YouTube’i lingiga saada oma pilt, lisa nimi, vanus ja kontaktandmed. Kõik osalised saavad meili teel teada, millal neid oodatakse castingule – toimub kaamera- ja tekstiproov.

Tallinna TV saatejuht ja saatejuhi konkursi projektijuht Mari-Leen Albers (pildil) ütleb, et saateideid uuele saatejuhile on mitmeid. “„Seda ei oska veel öelda, meil on mitu uue saate plaani, kõik selgub jooksvalt ja kindlasti arvestame ka kandidaatide enda soovidega,” jääb Mari-Leen konkursist rääkides napisõnaliseks.

Võitja, kellest saab Tallinna Televisiooni uus saatejuht, selgub septembris.

Buduaar.ee