Taipoksi treener Helen Raid: peale teleshow’d “Ringikuningas” avastasid paljud enda jaoks tai poksi!

14 kommentaari
Taipoksi treener Helen Raid: peale teleshow’d “Ringikuningas” avastasid paljud enda jaoks tai poksi!

Helen Raid on 33aastane kahe poisi ema, kelle suureks kireks ja armastuseks on taipoks. Kaunitari abiga valmis ka teleshow “Ringikuningas”, kus astusid areenile mitmed tuntud Eesti mehed, sealhulgas ka Martin Saar, Lauri Pedaja, Getulio Fredo, Rein Kahro, Kaarel Kose ja mitmed teised. Buduaar uuris Heleni käest, kas ja mil moel mõjutas teleshow eestlaste suhtumist taipoksi.

Helen Raid on 33aastane kahe poisi ema, kelle suureks kireks ja armastuseks on taipoks. Kaunitari abiga valmis ka teleshow “Ringi-kuningas”, kus astusid areenile mitmed tuntud Eesti mehed, sealhulgas ka Martin Saar, Lauri Pedaja, Getulio Fredo, Rein Kahro, Kaarel Kose ja mitmed teised. Buduaar uuris Heleni käest, kas ja mil moel mõjutas teleshow eestlaste suhtumist taipoksi.

“Viimased neli aastat olen Eestis korraldanud taipoksivõitlusi  “Fight Night” üritustesarja raames, seega olen üritanud antud spordiala varemgi Eesti rahvale tutvustada. Võitlused toimuvad kaks korda aastas, kus astuvad üles parimad taipoksijad nii Eestist kui välismaalt, “ ütleb Helen, et taipoks pole enam ammu eestlastele võõras, pigem hoopis uus ja huvitav viis end vormis hoida.

“Lisaks annan taipoksitrenne ka naistele (mehi käib ka mul trennis). Peale saate “Ringikunigas” eetrisolekut on minu trennidesse lisandunud palju uusi huvilisi, lisaks sain mitmeid uusi tutvusi ning paar väga olulist ja kallist sõpra,” lisab taipoksitreener, et saate tegemine saavutas tema silmis oma eesmärgi. “Minu jaoks oli see pigem võimalus tutvustada eestlastele üht võitluskunsti, mida ise väga kirglikult armastan ja ka teistele õpetan,” ütleb Helen, et alati pole kasum see, mille nimel vaeva näha tuleks. “Seda, kas on oodata ka järgmist sarnase sisuga teleprojekti, on hetkel veel vara öelda,” lisab Helen.

 

Karin Karu