TÄNA ALGAB! Buduaari LIVE turg Tallinnas reedel ja laupäeval

TÄNA ALGAB! Buduaari LIVE turg Tallinnas reedel ja laupäeval

Tallinnas on tulemas on kõigi aegade suurim Buduaari LIVE turg, kus on rohkem müüjaid, rohkem ruumi ja rohkem häid pakkumisi! Kui sa ei taha shopata internetis, kus ei saa kaupa selga proovida ja katsuda, või leiad, et poodides on hinnad liiga kõrged, siis Buduaari kevadturg on just see õige koht, kuhu sammud seada.  Sel korral on kõik soodsa trendikauba austajad kohal 15.–16. märtsil Tallinnas Eesti Näituste messikeskuses.

Kohal on kuulsad moemaanid

Nagu alati, pakub Buduaari non-stop ostupidu parimat. Ostupidu juhib vabariigi tunnustatuim stilist Ženja Fokin. Glamuuri lisab särav staariturg ning värvi loob Eesti disainerite moeturg, mis ka meie internetiturul B-Turg hoogu kogub, kuid nüüd mõneks päevaks online B-Turult näituste halli kolib. Kõigil avaneb võimalus oma silmaga üle kontrollida, mida head Eesti moeloojatel pakkuda on ning soetada mõni unikaalne moodne rõivaese või ehe. Moeloojate loomingut saab näha moe-show´l kaunite Rapla missikandidaatide seljas.

Oma osalemisest staariturul on teada andnud laulja Jana Kask, eksmiss Laura Kõrgemäe, näitlejanna Diana Klas, glamuursete šampanjade turundusjuht Evely Ventsli,  ettevõtja Ines Karu-Salo, teletäht Kati Toots, saatejuht Aveli Jänes, laulja Triin Sommer, laulja Mai Palling, modellid Marilin Kaareste, Breth Tootsi, Joanna Ojastu, ärinaine Beatrice. Moeloojatest on kohale tulemas Diana ArnoMarilin SikkalSvetlana PuzorjovaKatrin KotkasIris Janvier.


Millal toimub ja mis maksab?

Buduaari LIVE turg Tallinnas Eesti Näituste messikeskuses saab reedel, 15. märtsil avapaugu kl 12.00–14.00, mil toimub VIP shopping, kuhu sel korral võimalik ka osta VIP-pilet, mis maksab 7,90 eurotVIP shopping annab võimaluse olla Sul esimene ja seega saada osa parimatest pakkumistest. Lisaks ootavad Sind snäkid ja kosutavad joogid, moe-show‘d ning muud väikesed üllatused. Pileteid VIP shoppingule saab osta Buduaari kontorist või turupäeval kohapealt.  Kl 14.00–21.00 on turg avatud kõigile. Laupäeval toimub turg kell 10.0018.00. Turu sissepääs maksab alates 11. eluaastast naissoost külalistele 3,50 eurot ja sisaldab värsket  Buduaari ajakirjanumbrit ning kehtib kahepäevase piiramatu sissepääsuloana. Kuni 10-aastastele on sissepääs tasuta ning mehed saavad turule uudistama tulla 2 euro eest.

Shoppajatele pakuvad kosutust Ecusson siider ja Fazeri kommid-küpsised.

 

Sinu mugavamaks shoppamiseks

Kuna sel korral on turul ruumi rohkelt, on oodatud shoppama ka väikelaste emad  kärud on soovi korral võimalik jätta meie käruparklasse ning üle 3aastaseid ootab lisameelelahutus  kahepäevane professionaalne BUDUAARI LASTEAED, mis võimaldab emmedel muretult shopata. 

Kohale vurab ka Swedbank Pangabuss, et sularaha puuduse pärast ükski ost tegemata ei jääks.

Laupäeval, 16. märtsil saab oma turule toodud, aga mingil põhjusel müümata jäänud asjad annetada heategevusele – messipaviljoni ees ootab teie riideid, jalatseid, aksessuaare jms Uuskasutuskeskuse kaubik.

Üllatusi ja lisainfot turuprogrammi ning müüjate kohta lisandub iga päev. Kui tahad kursis olla, mida põnevat leiab sel korral Buduaari turult ning kes on tulemas kauplema, siis jälgi infot Buduaar.ee ja Buduaar.ru veebilehtedelt ja liitu ka uue B-Turu Facebooki lehega.

Viimane võimalus on veel ka turul müüjana kaasa lüüa, selleks tuleb teha eelregisteerimine. Eraisikust müüjad saavad täpsemat infot vaadata ja turule registreerida SIIN. Äriisikutele teeme eraldi pakkumised ning selleks kirjuta osalemissoovist aadressil turg@buduaar.ee.

Kohtumiseni turul!