Täna ekraanile jõudev ”Eesti Tippmodell” saab Buduaaris eksklusiivse bloginurga

Täna ekraanile jõudev ”Eesti Tippmodell” saab Buduaaris eksklusiivse bloginurga

Selle kevade kõige kuumem tõsielusari “Eesti Tippmodell” alustab täna kell 20.35 Kanal 2-s. Buduaar avab selle auks eraldi Eesti Tippmodell 2012 blogi, kus räägime, mida meie sellest saatest arvame ning milliseid kõlakaid kuluaaridest kuuleme. Blogiemandaks on Buduaar.ee tegevtoimetaja ja endine modell Karin Karu. Loomulikult oled ka sina oodatud sõna sekka ütlema meie kommentaariumis.

Selle kevade kõige kuumem tõsielusari “Eesti Tippmodell” alustab täna kell 20.35 Kanal 2-s. Buduaar avab selle auks eraldi Eesti Tippmodell 2012 blogi, kus räägime, mida meie sellest saatest arvame ning milliseid kõlakaid kuluaaridest kuuleme. Blogiemandaks on Buduaar.ee tegevtoimetaja ja endine modell ning modelliagentuuri booker Karin Karu. Loomulikult oled ka sina oodatud sõna sekka ütlema meie kommentaariumis.


Tyra Banksi
loodud maailmakuulsa modellisaate peaauhinnaks on leping Londoni juhtiva modelliagentuuriga Premiere, kust said tuule tiibadesse ka Naomi Campbell, Claudia Schiffer ja Cindy Crawford. Modellihakatisi hindavad ning õpetavad moemaailma eksperdid, teiste seas „Ameerika supermodelli“ püsikohtunik Miss Jay Alexander. 

Žürii laua taga istuvad modelliärinaine Margit Jõgger, moekunstnik Arne Niit, tippfotograaf Toomas Volkmann ja Londonis elav ärinaine ja endine tippmodell Kaja Wunder, kes astub üles ka saatejuhi rollis.
Tutvu modellikandidaatidega siit.
 
Buduaaris hakkab saate “Eesti Tippmodell” kohta blogi pidama endine modell ja meie veebilehe tegevtoimetaja Karin Karu, kes on lisaks varem töötanud ka modelliagentuuris “Living Models” modelli- ning välissuhete juhina. Seega on Karin näinud modellimaailma mõlemat poolt – nii modelli igapäevaelu, joostes mööda castinguid, ning skautida ise uusi modelle ja leida nende esindajateks välismodelliagentuure.

 

Esimest blogikannet saad lugeda õige pea peale avasaadet.

 

Buduaar.ee