Täna koori ennast paljaks ja mine välja! See ei ole nali

Täna koori ennast paljaks ja mine välja! See ei ole nali

Maailmas leidub palju huvitavaid traditsioone ning üheks neist on iga aasta maikuu esimesel laupäeval aset leidev alasti olemise päev! Täpsemalt tuleks sel päeval alasti aeda minna ja taimi või puid istutada. Seda ideed kiidab isegi USA president Barack Obama! Laupäeval, 2. mail toimub taaskord ülemaailmne alastioleku päev, millest julgustatakse kõigil osa võtma. Intiimsed kehaosad kaetakse suuremate taimede lehtedega ning minnakse aeda päikest nautima!

Maailmas leidub palju huvitavaid traditsioone ning üheks neist on iga aasta maikuu esimesel laupäeval aset leidev alasti olemise päev! Täpsemalt tuleks sel päeval alasti aeda minna ja taimi või puid istutada. Seda ideed kiidab isegi USA president Barack Obama!

Laupäeval, 2. mail toimub taaskord ülemaailmne alastioleku päev, millest julgustatakse kõigil osa võtma. Intiimsed kehaosad kaetakse suuremate taimede lehtedega ning minnakse aeda päikest nautima!

Mida ütleb selle kummalise tähtpäeva kohta Barack Obama? “Kui me heidame kõrvale oma riided, siis me näeme, et me oleme kõik tavalised inimesed. Me peaksime keskenduma rohkem sellele, mis meil on teineteisega ühist ning mis meid lähendab. Alasti aeda minek, et taimi istudada ühendab inimesi. Mina olen selle poolt.”

Mida sina sellisest pühast arvad?

Allikas: thedailysouth.southernliving.com