Täna öösel avatakse Club Hollywoodi suur seinamaal!

Club Hollywood on Martin Saarelt tellinud seinamaalingu, mille mõõtmeteks on lausa 6,4 x 4 meetrit ning mis avatakse täna keskööl!

Club Hollywood on Martin Saarelt tellinud seinamaalingu, mille mõõtmeteks on lausa 6,4 x 4 meetrit ning mis avatakse täna keskööl!

Ööklubi Club Hollywood tellis kunstnik Martin Saarelt suure seinamaalingu, et täiustada oma ööklubi sisekujundust. Saare sõnul kujutab hiiglaslik maal meeleolukat koosviibimist, kus on esindatud meeste huvi tüdrukute ja nende seelikusabade vastu. “Kuna nii nagu paljude teiste meeste, siis ka minu elus on edasiviivaks jõuks naised ning sellepärast otsustasingi oma viimasel maalil kujutada pisut pahelikku ööelu,” räägib Martin Buduaar.ee’le.

Maalil on oma koha leidnud teiste seas näiteks suudlevad tüdrukud, kes sümboliseerivad tänapäeva tabudeta ajastut. Samuti ei puudu maalilt alfa-isased ning raha lehvitavad peo “sponsorid” – nad kõik on omamoodi inimesed, kes on oma seksuaalfantaasiate sõltlased, selgitab Saar. “Alati on keegi, kes tahab olla tähelepanu keskpunktis. Alati on keegi, kes peo jooksul endalt riided seljast heidab ning ennast shampusega üle valab. Alati on keegi, kes jõuab peole liiga hilja ja peab kohanemisraskustega võitlema. Ja viimasel ajal ei puudu pidudelt ka loomad – alati on mõnel eriti trendikal pidutsejal aksessuaariks väike chiuaua!”

Maali avamine on täna, 23. märtsi keskööl ning hiljem on võimalik maaliga tutvuda kolmapäevast laupäevani Club Hollywoodi pidude ajal.

 

Getter Lukjanov