Täna teeb avalöögi uus naistele suunatud telekanal

Täna kell 17 teeb avalöögi uus telekanal Kanal 11, mis on orienteeritud peamiselt naistelevaatajatele.

Täna kell 17 teeb avalöögi uus telekanal Kanal 11, mis on orienteeritud peamiselt naistelevaatajatele.

Projektijuht Nele Pavesi sõnul hakkab Kanal 11 programm pakkuma hulgaliselt uusi põnevaid saateid ja sarju ning lisaks ka võimalust üle vaadata vanu lemmikuid. „Juba avapäeval alustame Eesti teleekraanidel esmakordselt maailmakuulsa vestlussaate „Oprah“ värskete osadega ning juba avasaates on külalisteks sellised staarid nagu Justin Timberlake ja Grammy-võitja Kelly Clarkson,” tutvustab Paves.

Kanal 11 avapäeva programmist ei puudu ka kodumaised kuulsused. Uue vestlussaate „Õhtusöök kahele“ külaliseks on Merle Palmiste. Samuti näeb täna „Unelmate pulma eri“, mis tutvustab vaatajale romantilise tõsielusarja „Unelmate pulm“ valmimise telgitaguseid.

Kanal 11 eetris hakkab edaspidi nägema ka paljusid Kanal 2 näidatud ja vaatajate poolt armastatud telesarju – „Jalgpallurite naised“, „Sõbrad“, „Ühe miili klubi“, lisaks Kanal 2 omasaated „Aastad muusikas“, „Mamma mia“, „Happy hour“ ja paljud teised.

Kanal 11 omanikuks on AS Kanal 2. Kanal 11 on nähtav maapealse digiringhäälingu ja kaabelvõrkude kaudu.

Elion’i digitelevisioonis alustab Kanal 11 positsioonil number 42 ning liigub 1.aprillist Nelonen’i asemele positsioonile number 8. Starman’i ja STV klientidel tuleb telerile teha automaathäälestus, mille läbi Kanal 11 on hõlpsasti leitav.

/Toimetas Merlyn Uusküla/