Tanel Padar & The Sun astuvad moelavale

Laupäeval, 1. novembril toimub klubis Hollywood üritus Fashion Live, mis toob kokku nii hea muusika kui ka viimased moeuudised – samaaegselt on lavalaudadel Eesti number üks bänd Tanel Padar & The Sun ning  kaubamärk Monton loomingut kandvad modellid.

Laupäeval, 1. novembril toimub klubis Hollywood üritus Fashion Live, mis toob kokku nii hea muusika kui ka viimased moeuudised – samaaegselt on lavalaudadel Eesti number üks bänd Tanel Padar & The Sun ning kaubamärk Monton loomingut kandvad modellid.

Tanel Padari sõnul lööb on The Sun alati hea meelega kaasa erinevates põnevates projektides. “Nii ka seekord, mil õnnestub lisaks kõrvade jaoks mõeldud heale muusikale ka viimast moodi kandvate modellide näol silmadele ilu pakkuda,” ütles viimati poolteist aastat tagasi Hollywoodis esinenud Tanel Padar.

Ürituse korraldaja Enar Essenson ütles, et Fashion Live soovib näidata tänapäeva moeshow’d kui meie aja suurimat ja glamuurseimat kunstivormi. “Nagu 50ndate ja 60ndate meeleavaldused ning 90ndate reivid on moeshow elustiilide ja kunsti kokkupuutepunktiks. Ajakohasem kui galerii väljapanek ning emotsionaalselt vahetum kui keskmine teatrietendus – moeshow on emotsionaalselt liigutav sündmus. Ürituse idee on põimida ühe õhtu raames moeshow, bänd, DJ’d ning klubimelu,” selgitas Essenson.

Toimetas Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja