Tanel Padar tunnistab: õe parodeerimine on raskem, kui arvasin

Tanel Padar tunnistab: õe parodeerimine on raskem, kui arvasin

Ülimenuka tele-show “Su nägu kõlab tuttavalt” finalist Tanel Padar kehastab homses suurejoonelises finaalis oma õde Gerli Padarit, kelle parodeerimine on Taneli kinnitusel paras pähkel.

Ülimenuka tele-show “Su nägu kõlab tuttavalt” finalist Tanel Padar kehastab homses suurejoonelises finaalis oma õde Gerli Padarit, kelle parodeerimine on Taneli kinnitusel paras pähkel.

Lõppvõistluseks said finalistid parodeeritava ise valida ning Taneli sõnul langes tema valik Gerlile mitmel põhjusel. “Esiteks tunnen teda juba kolmkümmend kaks aastat ja peaks olema ju lihtne, aga tegelikult on lähedast inimest ikka kuradi raske parodeerida – see on väljakutse,” kommenteeris Tanel.

Samuti tõi ta välja oma õe kehastamisega seotud positiivse külje: “Meil mõlemal on alati nii kiire, et praktiliselt polegi aega kokku saada, kuid tänu saatele oleme nüüd purustanud viimase kümne aasta rekordid ja kohtunud rohkem kui korra aastas. See pani mõtlema, et pere jaoks tuleks leida rohkem aega, sest just pere on sul ju alati tingimusteta olemas. Gerli  annaks mulle parodeerimise andeks ka siis, kui professionaalne jäljendamine ei õnnestu,“ muigab Tanel.

Kohtunik Olav Osolin on märkinud, et Tanel Padari idee parodeerida oma õde on täiesti geniaalne ning ta ootab seda põnevusega – nagu ka sajad tuhanded teised eestimaalased. 

Millist kohta Tanelile ennustad?

Sarnased artiklid