Tanja Mihhailova pere loomisele veel ei mõtle

Tanja Mihhailova pere loomisele veel ei mõtle

Kuumavereline lauljanna Tanja Mihhailova on juba pikemat aega olnud õnnelikus suhtes laulja Mikk Saarega. Palju on arutletud teemal, kas rahvus võib saada suhtes määravaks, kui teine pool on temperamentsem, paistab et Tanja ja Miku jaoks kohe kindlasti mitte!

Kuumavereline lauljanna Tanja Mihhailova on juba pikemat aega olnud õnnelikus suhtes laulja Mikk Saarega. Palju on arutletud teemal, kas rahvus võib saada suhtes määravaks, kui teine pool on temperamentsem. Paistab, et Tanja ja Miku jaoks kohe kindlasti mitte!

Leidub mitmeid mehi, kes on huvitatud just temperamendist, otsides seda vene rahvusest naisterahvalt. Tanja ei leia, et eesti ja vene rahvusest naistel midagi nii erinevat oleks ning kui on, siis peaks seda uurima meeste käest. „Mina isiklikult ei näe eesti ja vene naiste vahel suurt vahet. Kõik mu sõbrannad on stiilsed, targad ja iseseisvad noored naised, seda nii eesti kui vene rahvusest,“räägib lauljanna.

Tanja on praeguseks kallima Mikk Saarega koos elanud juba pikemat aega, kuid see ei ole noori veel oma perele mõtlema pannud. „Pere loomisele veel ei mõtle ja ei planeeri, eks elame-näeme,“ lausub ta.

Kuigi pisiperet ei ole plaanis hetkel soetada, ei hakka lauljanna eitama oma kunagist abiellumissoovi, aga millal see juhtuma peaks, seda ta hetkel öelda ei oska. „Kunagi tahaks muidugi abielluda, lapsepõlves valgest kleidist ei ole küll unistanud, nii et see päris minu elu suurim eesmärk ei ole,“ ütleb kaunitar. Samuti tunnistab ta, et ei ole isegi nii väga abielule isegi mõelnud, lisades: „Kui keegi kunagi palub kätt, siis mõtlen…“

Mida aga peab Tanja enda ning Miku suhte aluseks? „Me ei ürita teineteist muuta,“ räägib lauljanna Buduaarile.

 

 

Buduaar.ee