Tantsukingad riputas varna telekoomik Hendrik Normann

Tänases hittsaates „Tantsud tähtedega“ astus ülesse viis glamuurset ja säravat tantsupaari. Eelmisel nädalal pidid saatuse tahtel lahkuma modellikarjääri alustanud Mairold Millert ja lauljatar Piret Järvis. Esimese tantsuna pidid kõik tantsupaarid esitama Sambat ja teise tantsuna Viini valssi. Kahjuks ei õnnestunud saates püsima jääda Hendrikul ja Kaisal.

Tänases hittsaates „Tantsud tähtedega“ astus ülesse viis glamuurset ja säravat tantsupaari. Eelmisel nädalal pidid saatuse tahtel lahkuma modellikarjääri alustanud Mairold Millert ja lauljatar Piret Järvis. Esimese tantsuna pidid kõik tantsupaarid esitama sambat ja teise tantsuna Viini valssi. Täna ei õnnestunud saates püsima jääda Hendrikul ja Kaisal.


Esimese paarina astus uhke sambaga tantsupõrandale telekoomik Hendrik Normann ja profitantsija Kaisa Oja. Neegripoiss Normann tunnistas, et kogu teleshow „Tantsud tähtedega“ on tema jaoks karneval. Kohtunikud andsid tantsupaarile 26 punkti.

Teise paarina esitasid samba jõumees Argo Ader ja Helena Liiv. Väga hoogsa ja uskumatute tantsudetailiga panid Argo ja Helena telestuudio rõkkama. Härra Agu arvas, et tants meenutas Brasiilias nähtut, kuid siiski jättis jõujuurikas talle paipoisi mulje. Kohtunikelt saadi kokku 32 punkti.

Ladina-Ameerika tantsudes hästi esinenud Lauri Pedaja ja tantsutreener Kristina Tennokese ei vedanud rahvast ka seekord alt. Kohtunike arvates oli täna temperamentsem Kristina ja Lauri esinemine jättis veidike soovida. Väga tempoka ja kiire sambaga teeniti kohtunikelt kokku 32 punkti.

Järgmisena esitasid oma samba poliitik Evelyn Sepp ja tantsumeister Marko Kiigajaan. Kohtunikud kiitsid Evelyni, kuid ütlesid, et naispoliitik võiks natukene rohkem naeratada. Kohtunikelt teeniti kokku 29 punkti.

Kohtunikud kiitsid Maarja-Liisi ja Veiko tantsu taevani. Nende samba oli kõige aktiivsem ja tempokam. Kindlasti arvasid enamus televaatajaid, et Maarja-Liis on oma perekonnanime kuhjaga ära teeninud. Kohtunikelt saadi kokku suurepärased 36 punkti.

Teise tantsuna paluti tantsupõrandale kõik viis paari, et esitada lummav Viini valss. Suurepäraste tõstetega ja tantsuelementidega pakuti rahvale mõnus ja jälgitav show. Kõik kohtunikud pidid ühte paari kommenteerima. Merle Klandorf arvas, et Kaisa ja Hendrik olid natukene liiga tõsised ja tegid mõned apsud. Härra Tael arvas, et Argo ja Helena tantsisid veidi laisalt. Kohtunik Riina kiitis Lauri ja Kristina tantsu ning arvas, et tegemist oli väga aristokraatse tantsuga. Härra Agu arvas, et Evelyn ja Marko tantsisid väga tublit ja lootis neid ka presidendi vastuvõtul samasugust valssi esitamas näha. Kahjuks ei esinenud Maarja ja Veiko teises tantsus nii hästi kui esimeses ja kohtunikud parimat hinnangut ei andnud.

Kahjuks ei suutnud sel pühapäeval tantsusaate konkurentsi jääda telekoomik Hendrik Normann ja profitantsja Kaisa Oja.

 

Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja