Tantsukingad viskas nurka Arne Niit

24 kommentaari

Menusaade “Tantsud tähtedega”  on hoogu kogumas. Tänases saates tulid esitlusele rumba ja quickstep, kuid kahjuks pidid tantsukarussellilt maha astuma Arne Niit ja Olga Kosmina.  

Menusaade “Tantsud tähtedega” on hoogu kogumas. Tänases saates tulid esitlusele rumba ja quickstep, kuid kahjuks pidid tantsukarussellilt esimesena maha astuma tantsupaar Arne Niit ja Olga Kosmina.

Esimesena astusid võistlustulle Lauri Pedaja ja tema tantsutreener Kristina Tennokese. Nende quickstep ei olnud nii edukas kui esimeses saates liidrikoha taganud tša-tša-tša. Žürii punktid: 18

Teiseks tantsupaariks olid Erika Salumäe ja Kristjan Kuusk. Väga energiline ja seksikas rumba tagas tantsupaarile 19 punkti.

Kolmandana astusid ülesse Marja-Liis Ilus ja Veiko Ratas. Laitmatu quickstep tõi neile kogunisti 25 punkti.

Neljanda tantsupaarina leidsid end tantsupõrandalt Evelyn Sepp ja Marko Kiigajaan. Meedia poolt paariks tembeldanud poliitik ja profitantsija teenisid žürii poolt 21 punkti.

Vanilla Ninja tüdruk Piret Järvis ja Mairold Millert tundusid žüriile samuti natuke liimist lahti nagu ka esimene paar Lauri ja Kristina. Räägitakse, et quickstep pidavat üks raskemaid tantse olema. Punkte sai tantsupaar kokku 16.

Kuuenda paarina astusid võistlustulle väidetavalt saate kõige glamuursem tantsupaar Olga Kosmina ja Arne Niit. Rumbas tulid sisse mõned eksimused ja see tagas neile 15 punkti.

Telekoomiku Hendrik Normanni ja tantsuõpetaja Kaisa Oja omanäoline quickstep züriiliikmete südant ei võlunud, kuid isikupära oli tantsus küllaga. Punkte koguti tervelt 16.

Jõujuurikas Argo Ader ja profitantsija Helena Liiv lõid rahva pahviks oma sensuaalse rumbaga. Paljude arvates võidupaariks konkureeriv tantsupaar kogus žüriilt tervelt 27 punkti.

Uute reeglite kohaselt peavad sel aastal kahele viimasele kohale jäänud tantsupaarid esitama oma kava uuesti. Esimesel väljahääletuses pidid end uuesti maksma panema tantsupaarid Piret ja Mairold ning Arne ja Olga. Esimesena pidid žürii hinnangul saatest “Tantsud tähtedega” lahkuma Arne Niit ja Olga Kosmina.

 

Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja