Tantsutäht Kristina Tennokese fännab päikest

„Tantsud Tähtedega“ saates kaasa löönud Kristina Tennokese üritab suvel trennide ja laagrite kõrvalt ka puhkamiseks mahti saada.

„Tantsud Tähtedega“ saates kaasa löönud Kristina Tennokese üritab suvel trennide ja laagrite kõrvalt ka puhkamiseks mahti saada.

Kristina lemmiktegevuseks on suvel päikese käes peesitamine, seda üritab naine teha igal võimalusel, kui vaid ilm natukenegi kannatab. Ilusa ilmaga võib tantsutähte tihti rannas vett ja päikest nautimas näha. „Minu kõige suurem suvine hobi ongi päikese võtmine, nii palju kui meie ilm seda võimaldab,“ tunnistab kauni tõmmu jumega naine.

Vähemalt korra suvel tavatseb Kristina võtta ette ka sõidu suve pealinna Pärnusse. Kui Eestimaa tujukas päike pilve taha poeb, siis veedab naine aega koduseinte vahel mõnda head raamatut lugedes või läheb sõpradele külla. Ega tantsuõpetajal pole ka suvisel ajal eriti puhkamiseks mahti. Kristina suvi möödub tantsuhuvilisi lapsi koolitades.

„Pool juunit tegin ikka veel lastega trenne. Edasi tulevad laste suvelaagrid. Nii et paar nädalat on mul puhkust, vahepeal laager ja seejärel taas natukene puhkust ja siis nädal trenni otsa,“ räägib Tennokese oma suveplaanidest. „Läheme Tõstamaale juba kolmas aasta. Seal on väga mõnus õhkkond ja head võimalused väljas sportimiseks. See on tähtis, kuna laagris toimub ju peale tantsutrenni ka üldfüüsilist vormi tõstev treening,“ räägib tantsutreener eesootavast laagrist.

Puhkab kaunis naine enamasti oma kodulinnas Sakus, kuid sel suvel on plaanis võtta ette ka reis Šveitsi linna Genfi. Juuli alguses läheb Kristina oma tantsukooliga Danceland Tõstamaale, kus toimub ladina tantsulaager.

 

 

Anu Lohk

Buduaar.ee