Tantsutäht Makarovi laps oleks napilt autos sündinud

16 kommentaari
Tantsutäht Makarovi laps oleks napilt autos sündinud

Kanal 2 hittsaatest “Tantsud tähtedega” tuntuks saanud tantsulõvist Aleksandr Makarovist on saanud verivärske isa. Mees mlujetab Õhtulehe veergudel, kuidas äärepealt oleks tema ja ta kallima Kati esiklaps sündinud autos.

Kanal 2 hittsaates “Tantsud tähtedega” tuntuks saanud tantsulõvist Aleksandr Makarovist on saanud verivärske isa. Mees muljetab Õhtulehe veergudel, kuidas äärepealt oleks tema ja ta kallima Kati esiklaps sündinud autos.

“Jõudsin sel õhtul koju ja Kati ütles, et on väikesed valud, aga ei midagi erilist. Lõpuks olid valud sellised, et ta ei suutnud ennast riidessegi panna,” meenutab Aleksandr 22. jaanuari esimesi tunde, kui Muuga kodust Pelgulinna sünnitusmaja poole sõitma hakati.

Mehe sõnul olid kanalisse jõudes Katil sellised valud, et ta karjus: “Kohe-kohe tuleb! Ma sünnitan autos!”

Värsked lapsevanemad, paari aasta eest tantsimisest loobunud tantsutreenerid Aleksandr Makarov, kes on tuntud eelkõige saatest “Tantsud tähtedega” ja Katrin End ütlevad, et kõige ekstreemsem seik poolteisekuuse Martini – ja arvatavasti ka tema 23aastaste vanemate elus on seni olnud tema ilmaletulek, kirjutab Õhtuleht.

Kõik käis ülikiiresti – kell 1.40 tulid Katrinil Kristiine kaubanduskeskuse juures veed ära, siiski jõuti haiglasse, kus poisipõnn nägi ilmavalgust kell 1. 53.

 

Toimetas Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja