Tantsutreener Monika Tuvi: “Olen täielikult perele pühendunud!”

Tantsutreener Monika Tuvi: “Olen täielikult perele pühendunud!”

Kolmekuuse beebiga intervjuule tulnud tantsutreener Monika Tuvi (31) on silmnähtavalt eluga rahul, ta pilk on intensiivne ja ta naerab nakatavalt. Ta tellib Olümpia hotelli kohvikus udusesse hommikusse särtsu lisava oranži smuuti, heidab pilgu hällis magavale pojale ja tunnistab, et ta elul on absoluutselt uus rütm. Kui enne võttis pea kogu tema asjast töö, siis nüüd on naine täielikult lastele, oma mehele ja ühisele elule pühendunud. Äsja tuli Monika oma beebiga kuuajaselt Austraalia reisilt. Buduaar uuris lähemalt.

Kolmekuuse beebiga intervjuule tulnud tantsutreener Monika Tuvi (31) on silmanähtavalt eluga rahul, ta pilk on intensiivne ja ta naerab nakatavalt. Ta tellib Olümpia hotelli kohvikus udusesse hommikusse särtsu lisava oranži smuuti, heidab pilgu hällis magavale pojale ja tunnistab, et ta elul on absoluutselt uus rütm. Kui enne võttis pea kogu tema asjast töö, siis nüüd on naine täielikult lastele, oma mehele ja ühisele elule pühendunud. Äsja tuli Monika oma beebiga kuuajaselt Austraalia reisilt. Buduaar uuris lähemalt.

 Said hiljuti teist korda emaks. Kas teine rasedus muutis sind kuidagi?

Võrreldes 12 aasta taguse rasedusega oli kõik hoopis teistmoodi. Kõik oli uus ja nagu esimest korda. Jälgisin iga pisiasja – beebi arengut, mis minu endaga toimub. Rasedus muutis mind palju ettevaatlikumaks, rahulikumaks, kõigel muul ei olnudki justkui enam tähtsust… Muide, ma olen pidevalt hajevil, jään igale poole hiljaks, autoga sõites avastan end teisest linna otsast jne. Kui kohtumisi ja tegemisi kirja ei pane, lähevad kohe meelest. Varem olin ikka selline terane. (Naerab)

Saabusid äsja Austraaliast. Mis tee sind sinna viis?

Jassil (Jaan Kirsipuu, Monika elukaaslane – toim) oli velotuur ja läksimegi kõik koos Austraaliasse. Tuur kestis nädala, sel ajal olin lapsega tuttavate juures külas, tuuri viimasel päeval käisime Samiga (Monika teine poeg – toim) Melbourne´is ka vaatamas. Muidu rändasime ringi, käisime Melbourne’is, Sidneys, aga kuna seal oli külm, siis lendasime Gold Coasti – Surfers Paradise’i. Seal oli tõesti mõnus.

Oled kolm kuud pärast sünnitust silmapaistvalt heas vormis. Kuidas on sinu vorm pärast rasedust taastunud?

Raseduseelne kaal taastus tegelikult juba vähem kui kahe kuuga. Alguses läks ikka kilo päevas – kaal oli mu sõber! Siiski – ma ei ole hetkel enda jaoks ideaalkaalus. Tahaks hakata ennast juba liigutama. Club Freestyle’i trennid küll käivad ja toimivad kõik endiselt, aga ise plaanin ka peagi trennisaali naasta. Veebruaris lähen USAsse end täiendama ja nii-öelda taaskäivitama ja pärast seda plaanin hakata taas tasapisi trenne andma. Töömahtu vähendan võrreldes eelnevaga kindlasti kõvasti ja püüan sättida tegemised ennekõike lapsega arvestades. Aga usun, et saan Samueliga kokkuleppele.

Milline oli sinu esimene kokkupuude tantsuga?

Nii kaua kui end mäletan, olen kogu aeg tantsinud. Esimene tantsualane esinemine, mida mäletan, oli koolis, lumehelbekese tants. See on mul hästi meeles, sest olin jube solvunud, kui mind esimesse ritta ei pandud. Oma arust tantsisin jube hästi. Professionaalselt olen tantsuga tegelenud juba 10-11 aastat. Kui poeg Mac oli aastane, hakkasin kaasa lööma erinevates tantsuprojektides.

 

Loe täismahus intervjuud ja vaata pilte ajakirja Buduaar Shopping äsjailmunud talvenumbrist!

 

Mari-Liis Helvik, Buduaar Shopping