Tarantino jootis Brad Pitti täis, et teda oma filmi saada

Tarantino jootis Brad Pitti täis, et teda oma filmi saada

Ilmselt on iga filmitegija unistuseks saada oma teosesse mängima selline kassamagnet nagu Brad Pitt. Tänu filmimees Quentin Tarantinole teavad nad kõik nüüd head nippi, kuidas Bradilt jah-sõna kätte saada, vaja on kõigest viis pudelit veini.  

Ilmselt on iga filmitegija unistuseks saada oma teosesse mängima selline kassamagnet nagu Brad Pitt. Tänu filmimees Quentin Tarantinole teavad nad kõik nüüd head nippi, kuidas Bradilt jah-sõna kätte saada – vaja on kõigest viis pudelit veini.

Kuue lapse kuum papa Brad Pitt osaleb nimelt Tarantino uues filmis „Inglourious Basterds“, mis räägib Teisest maailmasõjast. Seda kuidas Quentin Tarantino ta aga nõusse sai, ei suuda Pitt mitte kuidagi meenutada: „Quentin tuli millagi suve lõpus külla ja me rääkisime selle filmi tagamaadest, me rääkisime filmidest üldse. Ja ma tõusen järgmisel hommikul üles ja näen viite tühja veinipudelit põrandal vedelemas, VIITE! Ja veel oli seal üks asjandus, mis sarnanes mingile suitsetamisaparaadile, ma ei tea, mis värk sellega veel oli. Ning nagu selgus olin ma ilmselt nõustunud temaga filmi tegema.“ Huvitav, mida oleks võimalik Bradi veel kasti veini eest tegema panna?

„Inglourious Basterds“ on sõjafilm, mille peaosaline Brad Pitt mängib ameeriklasest ohvitseri, kes veab salka Ameerika juute mööda Euroopat ringi, et igal võimaluse veriselt natsidele kätte maksta. Et tegu on Tarantino filmiga, siis võite oodata suuremat sorti verepulma ja kõrgtasemel madinat.