Tarmo Urbi häirib naiste sääsepinin

Tarmo Urbi häirib naiste sääsepinin

USAs elav muusik, ravitseja ja indiaanlaste juures elanud Tarmo Urb pole kohe kindlasti suu peale kukkunud ning kuna Tarmo teab naistest ilmselt rohkem kui paljud teised mehed kokku, siis just sel teemal Buduaar elu näinud mehega ka rääkis. Uurisime Tarmo käest, millised iseloomujooned teda naiste juures häirivad ja millised iseloomujooned peaksid nii-öelda ideaalsel naisel kindlasti olema. Lisaks küsisime ka seda, kui oluliseks peab Tarmo naise iseloomu kõrval välimust. Tarmo vastused olid lühidad ning konkreetsed!
 

USAs elav muusik, ravitseja ja indiaanlaste juures elanud Tarmo Urb pole kohe kindlasti suu peale kukkunud ning kuna Tarmo teab naistest ilmselt rohkem kui paljud teised mehed kokku, siis just sel teemal Buduaar elu näinud mehega ka rääkis. Uurisime Tarmo käest, millised iseloomujooned teda naiste juures häirivad ja millised iseloomujooned peaksid nii-öelda ideaalsel naisel kindlasti olema. Lisaks küsisime ka seda, kui oluliseks peab Tarmo naise iseloomu kõrval välimust.

Tarmo vastused olid lühidad ning konkreetsed!

Küsimuse peale, millised on need iseloomujooned, mis mehi naiste juures enim häirivad, vastab Tarmo otse: “Sääsepinin. Ehk siis kõige hullem asi, mida naine teha võiks, on virisemine,” tunnistab Tarmo, et kui on vaja meest näiteks eemale peletada, siis vingumisega õnnestub see kindlasti. Kuid millised naised meestele meeldivad? “Rõõmsad naised, positiivne ellusuhtumine, hea tuju, tolerantsed naised,” kommenteerib Tarmo. 

Kui suurt rolli mängib Tarmo arvates iseloomu kõrval aga naise välimus? “Naine võiks hoopis kole olla, et ülejäänud kaunite naiste hulgast välja paista,” naljatleb mees ning keeldub sel teemal lähemalt rääkimast. “Las igaüks teeb siinkohal omad järeldused,” lisab Tarmo lõpetuseks.