Tätoveeringu-Indrek paljastab kogu tõe

31 kommentaar

Täna pärastlõunal õnnestus Buduaaril kinni püüda noormees, kes viimasel nädalal Oru Kodu logo otsaette tätoveerimisega üleöö kuulsaks sai. 
Paljudele on endiselt arusaamatu, miks Indrek tätoveeringu tegi. Tänases SLOLehes arutlevad erinevad eksperdid selle teo eetilisuse üle ning kahtlevad isegi Indreku vaimses tervises.

Täna pärastlõunal õnnestus Buduaaril kinni püüda noormees, kes viimasel nädalal Oru Kodu logo otsaette tätoveerimisega üleöö kuulsaks sai. 

Paljudele on endiselt arusaamatu, miks Indrek tätoveeringu tegi. Tänases SLOLehes arutlevad erinevad eksperdid selle teo eetilisuse üle ning kahtlevad isegi Indreku vaimses tervises.

Indrek, miks sa seda ikkagi tegid ?  Just seetõttu, et elu ei oleks igav ja hall. Olles suur Jackassi fänn, siis see oli minu jaoks lahe eksperiment.  See ajutine tätoveering ei ole midagi erilist ja mind üllatas, et avalikkus nii nõmedalt asjasse suhtus.

Kas tätoveering on siis ikkagi ajutine?  Reporteris näidatud kaadrid kinnitavad, et tint süstiti naha alla. Kõik oligi nagu päris, ainult et  see oli mingi uutmoodi tint, mis kulub maha 2-4 aastaga.

Mis selle krundiga on, kas sa selle ikkagi said soodamalt vaatamata sellele, et  tegu pole päris tätoveeringuga? Kinnisvarafirma pakkus kahte eelist- et saan krundi soodsamalt ja saan reklaamikampaanias osalemise eest raha. Kuna see soodustusesaamine kehtib veel mitu aastat, siis  pidasime tüdruksõbraga nõu ja otsustasime , et praegu küll maja ehitama ei hakka.

Kas see üleöö tekkinud avalik tähelepanu on sulle ka probleeme valmistanud? See on rohkem nalja teinud, sest inimesed on väga erinevalt reageerinud. Näiteks Kristiine Keskuses hakkasid inimesed mind taga ajama ja tahtsid mind katsuda ning teada saada, kas tegu on päris tätoveeringuga.

—————————


Mismoodi siis ikkagi saab teha tindiga naha alla sellist tätoveeringut, mis ära kaob?

Indreku tätoveerija Constantin kommenteeris Buduaarile järgmist:
On tõesti olemas tätoveerimistindid, mis püsivad peal 2-4 aastat. Kulumise kiirus sõltub sellest, palju tätoveering
päikest saab, seetõttu  näotätoveeringud kuluvad kiiremini kui keha omad. Tätoveerimiseks kasutatakse looduslikke värve ja need valguvad ajaga organismi laiali. Tätoveerimise meetod on täpselt sama, mis püsitätoveeringu tegemisel, aga hinnad on vähemalt 2 korda kallimad, ehk siis selline Indreku tätoveering maksis 4000-6000 krooni.