Teele Viira toitub tervislikult ja treenib mõistlikult

Saaremaalt pärit andekas noor lauljatar Teele Viira, kes jõudis "Eesti otsib superstaari" neljanda hooaja finaali, saavutades 5. koha, on laulmisega aktiivselt tegelenud juba 16. eluaastast saadik. Lisaks on Teele ka kogenud saatejuht, nimelt on kaunitar edukalt juhtinud vägagi populaarseid telesaateid "Laulupealinn" ning "Tantsi tagumik trimmi". Kuidas aga hoiab Teele end vormis ja mil määral jälgib, mida sööb - Buduaar uuris järele.

Saaremaalt pärit andekas noor lauljatar Teele Viira, kes jõudis “Eesti otsib superstaari” neljanda hooaja finaali, saavutades 5. koha, on laulmisega aktiivselt tegelenud juba 16. eluaastast saadik. Lisaks on Teele ka kogenud saatejuht, nimelt on kaunitar edukalt juhtinud vägagi populaarseid telesaateid “Laulupealinn” ning “Tantsi tagumik trimmi”. Kuidas aga hoiab Teele end vormis ja mil määral jälgib, mida sööb – Buduaar uuris järele.

Regulaarne jõusaalikülastaja Teele pole, pigem teeb ta kõike sisetunde järgi. “Suvel meeldib mulle väga rulluiskudega sõitmas käia ja võrkpall on mulle ka alati meeldinud. Üldjuhul käin kaks korda nädalas võrkpallitrennis. Jõusaali lähen siis, kui energiat on liiga palju üle ja see muudab mind rahutuks. Ehk siis pigem enesetunde järgi, mitte kindlal ajal ja kohustuslikus korras,” suhtub Teele trennitegemissse mõistlikult.

Mis söömist puudutab, siis püüab Teele võimalusel ikka tervislikult süüa. “Kuna elutempo on hetkel päris kiire, siis kodus väga süüa teha ei jõua. Seega käin väljas söömas, sest nii saab kiiremini. Parimaks uueks avastuseks on mul praegu igasugused püreesupid. Need on lihtsalt nii head ja tervislikud. Ja muidugi, kui vahel on aega ja tahtmist, siis kokkan ka kodus,” ütleb Teele.

Karin Karu