TEISMELINE AVASTAS OMA raseduse alles kaheksandal kuul

Ilmselt on suur osa meist kuulnud müstilisi lugusid sellest, kuidas naised alles raseduse lõpus oma beebiootusest teada saavad. On juhtunud sedagi, et naine pöördub kõhuvaluga haiglasse ja lõpetab sünnitusosakonnas. Ka Inglismaalt pärit 18-aastane Saffron Heffer sai alles kaheksandal kuul teada, et on rase, vahendab Metro. 

Teismelisel tüdrukul polnud väliselt mitte ühtegi märki sellest, et ta rase oleks. Pärast seda, kui ämmaemand oli naise kõhus oleva lapse asendit aga muutunud, tekkis talle hetkega suur beebikõht. Kuus nädalat hiljem sünnitas Saffron terve poisslapse, kellele pani nimeks Oscar. 

“See oli kõikidele suur üllatus. Mu ema oli sama üllatunud nagu minagi. Isiklikult arvasin, et pole võimalik mitte teada, et sa rase oled. Inimesed küll rääkisid sellest ja olin lugusid kuulnud ning mõtlesin, et nad kindlasti pidid ju kuidagi teadma. Aga enne, kui see minuga juhtus, elasin täielikus teadmatuses. Käisin rasedana jõusaalis edasi ja kasutasin ka päevituskabiini,” rääkis Saffron. 

Saffron rääkis ka hetkest, mil Oscar tema sees ringi pöörati: “Ämmaemand pööras lapse ümber ja siis nägin välja, nagu ma oleksin õhupalli alla neelanud. Kõht muutus suureks.”

Nooruke naine kinnitas, et talle väga meeldib ema olla ning Oscar magab rahulikult, tahab palju kallisid ja on täiesti terve laps.