TEISMELINE POISS KAOTAS 50 kilo vankumatu sihikindlusega

Veel kaks aastat tagasi kaalus Ohiost pärit noormees nimega Michael Watson üle 151 kilogrammi ning teda kiusati pidevalt. Seejärel otsustas Michael end aga käsile võtta ja hakkas jalgsi koolis käima  kakskümmend minutit kooli ja täpselt sama kaua kulus ka koju tagasi minekuks. 

193 cm pikkune Michael, kes tähistas äsja oma 18. sünnipäeva, võttis vastu otsuse, et vaatamata ilmastikule läbib ta selle vahemaa jalgsi ning lisaks vaatas ta üle ka oma toitumisharjumused. Tõsi küll, alati ei õnnestunud tal õigeid valikuid söömise osas teha, kuid jalgsi kooli ja tagasi käis ta tõepoolest iga ilmaga, vahendab CNN. 

Kahe aastaga suutis Michael kaalust kaotada enam kui 45 kilogrammi ning välimuse osas on erinevus lausa hämmastav. Michael usub, et ta jõudis oma eesmärgini tänu vankumatule sihikindlusele  kui õues sadas vihma ja talle pakuti võimalust autoga kooli saada, keeldus ta alati ning jätkas kõndimist.

Enne kaalust alla võtmist oli Michael väga ebakindel ega julgenud ka tüdrukutele läheneda, ent nüüdseks on see probleem unustatud.

Vaata pilte Michaelist enne ja pärast siin.