Teleprodutsent Triin Randloo tütar on eeskujuks kõigile!

Teleprodutsent Triin Randloo tütar on eeskujuks kõigile!

Noor ja mitmekülgne Triin Randloo, keda enamus meist teavad hetkel kui saate “Eesti tippmodell” tegevprodutsenti, plaanib uuest aastast taas hakata pidama saatejuhi ametit. Hetkel üritusturundusega tegelev Triin on lisaks ka andekas stilist ning väikese tütre ema. Buduaar rääkis Triinuga, kelle laps alustas sel sügisel kooliteed, ja uuris välja, kui palju nende perekonnas veedetakse aega televiisori ees, internetis ja kui sageli käivad nad värske õhu käes jalutamas ja mängimas.
   

Noor ja mitmekülgne Triin Randloo, keda enamus meist teavad hetkel kui saate “Eesti tippmodell” tegevprodutsenti, plaanib uuest aastast taas hakata pidama saatejuhi ametit. Hetkel üritusturundusega tegelev Triin on lisaks ka andekas stilist ning väikese tütre ema. Buduaar rääkis Triinuga, kelle laps alustas sel sügisel kooliteed, ja uuris välja, kui palju nende perekonnas veedetakse aega televiisori ees, internetis ja kui sageli käivad nad värske õhu käes jalutamas ja mängimas.

Televiisori vaatamine pole Triinu sõnul nende jaoks kunagi väga populaarne olnud, pigem eelistatakse kõiksugu muid vahvaid ajaveetmise viise. “See küsimus pani kohe mõtlema ja eelmise nädala telekavaatamise kokkuvõtet tegema. Aga tuleb välja, et keskmiselt päeva peale jääb telekavaatamine alla tunni kindlasti, igapäevaselt istub see pisike kast pigem niisama nurgas. Nädalavahetustel hommikuti vaatab Ursula multikaid ja minagi satun aeg-ajalt pult käes kanaleid klõpsutama, aga muid, palju rohkem rõõmu pakkuvaid tegemisi on ikkagi rohkem ju,” sõnab Triin.

Internetti kasutab Triin üldjuhul tööalastel eesmärkidel ning uudiste lugemiseks, Ursulale piisab aga koolis toimuvatest arvutitundidest ning kodus ta internetti väga ei kipugi. “Mina loen internetist uudiseid ja tööalaselt vajalikku kirjandust, vaatan e-maile ja aeg-ajalt ka seriaale, kuid sellega asi piirdubki. Ursula ikka siis, mil noorte tüdrukute TopModelsi asjad olid meeletult popid, uuris internetis nende kohta või siis kõikide vanemate “unistuste” Monster High nukkude kohta. Aga praegu on tal koolis juba arvutitunnid ning ju talle sellest piisab. Mis puudutab laua taga olevaid tegemisi, siis Ursulale meeldib toas olles pigem joonistada ja mulle sobib see suurepäraselt,” ei pea Triin muretsema, et tütar igavusest arvuti taha läheks.

Mis aga puudutab värske õhu käes olemist ja tervisesporti, siis sellest on Triin lausa sõltuvuses ja ka tütar armastab mõnusaid jalutuskäike. “Värske õhu käes viibimine on meile väga oluline. Kui tuul just ära ei taha viia või külmakraadid väga tugevasti ei näpista, siis ma ise armastan jooksmas käia või pikemaid jalutuskäike teha, kuhu kindlasti ka Ursula kaasa võtan. Koos talus ajaveetmine ja aktiivne puhkus on meie suured sõbrad, hoiab vaimu värske, on ju ka ütlus – pole halba ilma, on vale riietus,” soovitab Triin kõigil värskes õhus võimalikult palju aega veeta ja seda võimalusel kindlasti koos  sõprade ja lähedastega. 

Buduaar.ee