Telesaate Night Chat tüdrukud eesotsas Kee Abeliga kutsuvad fänne kohtingule!

19 kommentaari
Telesaate Night Chat tüdrukud eesotsas Kee Abeliga kutsuvad fänne kohtingule!

Telesaade Night Chat on moodus tutvumaks uute inimestega, samuti saate sinna saata ka muid kuulutusi. Saatejuhtideks on noored kaunitarid, nende hulgas ka Kee Abel, kes küll enam saatega otseselt seotud ei ole, kuid tema eestvedamisel otsustati anda fännidele võimalus minna tervelt kolmega neist kohtingule! Millest säärane idee ning palju fännide taotlusi nad on juba saanud ja missuguseid inimesi neiud ise  kohtingule ootaksid – sellest ning ka muust rääkis Kee Buudaarile.

Telesaade Nigh Chat on moodus tutvumaks uute inimestega, samuti saate sinna saata ka muid kuulutusi. Saatejuhtideks on noored kaunitarid, nende hulgas ka Kee Abel, kes küll enam saatega otseselt seotud ei ole, kuid tema eestvedamisel otsustati anda fännidele võimalus minna tervelt kolmega neist kohtingule! Millest säärane idee ning palju fännide taotlusi nad on juba saanud ja missuguseid inimesi neiud ise ootaksid kohtingule – sellest ning ka muust rääkis Kee Buduaarile.

Millest see idee alguse sai?
Idee sai alguse, kuna olen töötanud Night Chatis juba üle aasta saatejuhina ja olen igal ööl kuulnud, kuidas vähemalt paar vaatajat soovivad meie saatejuhtidega kokku saada. Nüüd siis mõtlesin, et võiks selle ära teha. Valime välja ühe soovijatest ja lähemegi kohtingule!

Kas ise ootaksite kohtingule rohkem mehi või naisi?
Vot seda on raske öelda. See inimene, kellega me kohtingule läheme, on nagunii meile suur üllatus ja kindlasti väga põnev. Nii et pole vahet, kas tegemist on naise või mehega, kui on naine, tuleb meeldiv tüdrukute õhtu ja kui mees, siis kohting.

Oskad sa öelda, kas praeguseks on rohkem mehi kandideerinud kui naisi?
Hetkel on tõesti kirjas rohkem mehi. Aga kinnitan, et loosis osalevad ka naised ja neid aina lisandub.

Miks valite ainult ühe võitja, teid on kokku ju kolm?
Meid on tõesti kolm, asi on selles, et võitjal oleks siis n-ö suurem võit. Ta ei võida kohtingut ühe tüdrukuga, vaid koguni kolmega!

Kas sinul kui saatejuhil vahest kõhe ei hakka, kui tead, et on inimesi, kes sind jälgivad ning fantaseerivad teisel pool teleekraani?
Eks ma muidugi olen sellele mõelnud, aga ma ei erine kuidagi teistest saatejuhtidest. Kui sinu töö on meedias ja oled näiteks saatejuht, siis tuleb sellega arvestada. Tähelepanu on kogu aeg – kirjad, kommentaarid, vahel ka jälitavad fännid  on täitsa tavaline asi. Kindlasti see ei hirmuta, vähemalt mind mitte. Inimesed ongi erinevad ja neid tuleb võtta just sellistena, nagu nad on.

Kas keegi teist kolmest on varem mõne saate fänniga kohtamas käinud?
Enda eest võin rääkida, et ei ole kunagi, kuid kahjuks ei tea, kas mõni teine meie saatejuhtidest on kellegagi kokku saanud. Mina ei tea, et oleks.

Kuidas suhtuvad teie kallimad sellesse ideesse?
Meie kallid sõbrad suhtuvad sellesse väga hästi.

Mis teeb ühe kohtingu tõeliselt heaks?
Ma arvan, et kohting on korda läinud, kui hiljem on, mida meenutada. Kindlasti peab juttu jätkuma. Heast kohtingust saad aru siis, kui oled kohtingult koju jõudnud ja mõtled sellele endiselt.

Mida pakute omalt poolt võitjale?
Võitja saab koos meie kolme saatejuhiga õhtustada Cafe Mmuahis. Tegemist on ühe minu lemmiksöögikohaga, kus käin nii einestamas kui ka lihtsalt mõnda kokteili nautimas. Tean kindlalt, et söögi poolest tuleb väga hea õhtu vähemalt. See kõik on võitjale tasuta, kuid milliseid üllatusi me veel pakume, kes teab, eks võitja siis näeb.

 

Buduaar.ee

Sarnased artiklid