Tiger Woodsi tüdruksõber: Tigeri varjus elamine häirib mind

Lindsey Vonni sõnul on tema elu pärast golfimängija Tiger Woodsiga suhte alustamist tunduvalt keerulisemaks muutunud.

Lindsey Vonni sõnul on tema elu pärast golfimängija Tiger Woodsiga suhte alustamist tunduvalt keerulisemaks muutunud.

Lindsey Vonn rääkis ajalehele New York Times, et ta saab olla rahus vaid niikaua, kuni pole oma poiss-sõber Tiger Woodsi läheduses.

”Saan olla üsna normaalselt, keegi ei pane mind tähele. Aga kohe, kui ta mu läheduses on, oleme nagu akvaariumis. Ma ei osanud algul arvata, millega ennast seon. See on kummaline, aga pean sellega vaid ära harjuma. Temal on oma töö ja minul oma,” rääkis Lindsey.

Lindsey avaldas, et teda häirib asjaolu, et teda nähakse vaid Tiger Woodsi tüdruksõbrana.

”Ma olen tegelikult edukas sportlane. Olen Lindsey. Mul on oma karjäär ja oma elu,” märkis üks maailma edukamaid mäesuusatajaid.

Vonn ütles, et kõigest hoolimata toetab ta Tigerit siiski.

”Ma ei anna talle golfi kohta just palju tagasisidet. Räägime golfist pärast mänge, kuid suurema osa ajast mina vaid kuulan. Enamik paaridest räägib kodus tööst.”

Woods ja Vonn tunnistasid avalikult kolm kuud tagasi, et nad on suhtes. Vonn sõnas, et ta on väga õnnelik. Elu tähelepanu keskpunktis pole lihtne, kuid suhe on seda väärt.

”Enamasti on mu elu normaalne, kuid on võimatu kuskile lähedalasuvasse restorani sööma minna. Kui Tigeril pole just parukat peas, tuntakse ta kohe ära.”

Vonn ütles, et ta on püüdnud vältida oma suhte kohta kuulujuttude ja kommentaaride lugemist.

”Olen õppinud, et kõige tähtsam on see, et ma õnnelik olen. Ainult mina ise saan seda mõjutada. Ja praegu olen ma õnnelik.”

 

Buduaar.ee