Tiina Talumees annab Nukuteatri hoovis moeetenduse

Eeskätt oma pidulike kleitide poolest tuntud moelooja Tiina Talumehe ja tema moestuudio iga – aastased jõulueelsed etendused on muutunud moegurmaanide kohutuslikuks aastalõpu sündmuseks. Tiina ei valmista pettumust ka sel aastal!

Kui mullu esitles ta oma kollektsiooni saate ”Tantsud Tähtedega” jaoks loodud angaarstuudios, siis tänavu toimub etendus – kahes vaatuses ilma vaheajata – Nukuteatri õuehoovis, mis on kohandatud “Bullerby Jõulude” lasteetenduseks.

Seekord on näitlejateks laval aga hoopis kaunid naismodellid ja üllatajateks (lubatakse ka kõrvailu!) andekad mehed.
Kuigi Nukuteatri õu on võtnud peaaegu sisesaali mõõtmed ja üleriided saab garderoobi ära anda, tasub siiski midagi soojemat selga panna. Kollektsioone tuleb esitlusele lausa kaks!

Esimene vaatus: Hanna Korsar for Tiina Talumees studio.
Teine vaatus: Tiina Talumees oma tuntud headuses.
”Hanna on noor ja andekas disainer, kes on alates augustist minu moestuudios töötanud,” selgitas Tiina Talumees Buduaarile, miks on moešõusse kaasatud just Hanna Korsar – 2001. aasta SuperNoova võitja nooremas vanuserühmas, ühtlasi šõumees Emil Rutiku tütar!

Moeetendus on aastalõpu hõngu pidulik. Leidub korsette, õhtukleite ja mõned mantlid – jakidki. Kokkusobitatud on palju erinevaid luksuslikke materjale, rohkelt pitstikandeid ja pitspaeltest kaunistusi – inspiratsioon ikka ajaloost nagu Tiina Talumehe käekirjale omane. Veel viimaseid nõelapisteid tegev Tiina tõdeb, et alustas oma aastalõpu kollektsiooni ettevalmistamist juba augusti algul. Viimase lihvi saavad rõivad napilt paar päeva enne esitlemist: “Lõpetan ilmselt reede õhtul, siis saab viimane piste tehtud.”

Osa šõul näidatavast autoriloomingust on juba reserveeritud, ent kiirematel on võimalik meeldima hakanud kleite – komplekte hiljem Tiina Talumehe moestuudiost ka osta.

Suurejooneline moeetendus Tiina Talumehelt Nukuteatri õuehoovis (Lai tn.1) toimub juba sellel pühapäeval, 25. novembril, algusega kell 20.00. Pääsmed on saadaval Piletilevi müügipunktides ja kohapeal .

 

/Toimetas: Kadi Viljak/