Tiina Talumees disainis Campari kleidid

Tiina Talumees disainis Campari kleidid

17. septembril esitles tuntud moekunstnik oma uut naiselikku sügiskollektsiooni Wabariigi Naine. Kuid lisaks uutele kaunitele rõivastele disainis Tiina Talumees ka õhtut toetanud alkoholibrändi Campari elegantsed punased kleidid. Campari figureerib tihtipeale ülemaailmselt erinevatel moeshowdel, eriti moepealinnas Milaanos. Seepärast oli ka ürituse jook sama glamuurne kui õhtu ise – nimelt pakkusid Tiina Talumehe disainitud tualettides kaunitarid kõikidele moehuvilistele värskendavat Campari Italian Mojitot. “Campari kleidid said disainitud 40ndate stiilis nagu kogu kollektsioongi ning kuna punane värv on Campari tunnusvärv, siis seepärast ka punase värvi valik,” rääkis Tiina Talumees Buduaarile.     

17. septembril esitles tuntud moekunstnik oma uut naiselikku sügiskollektsiooni Wabariigi Naine. Kuid lisaks uutele kaunitele rõivastele disainis Tiina Talumees ka õhtut toetanud alkoholibrändi Campari elegantsed punased kleidid.

Campari figureerib tihtipeale ülemaailmselt erinevatel moeshowdel, eriti moepealinnas Milaanos. Seepärast oli ka ürituse jook sama glamuurne kui õhtu ise – nimelt pakkusid Tiina Talumehe disainitud tualettides kaunitarid kõikidele moehuvilistele värskendavat Campari Italian Mojitot. “Campari kleidid said disainitud 40ndate stiilis nagu kogu kollektsioongi ning kuna punane värv on Campari tunnusvärv, siis seepärast ka punase värvi valik,” rääkis Tiina Talumees Buduaarile. 

Tene Sommer

 

Sarnased artiklid